معماری
خانه / اخبار بازی / شخصیت Deadpool به بازی Fortnite اضافه شد

شخصیت Deadpool به بازی Fortnite اضافه شد

زمانی که فصل جاری Fortnite آغاز شد، حضور شخصیت Deadpool یکی از عجیب‌ترین عناصر بازی بود. این ضد قهرمان معروف در مکان‌های مختلفی دیده می‌شد اما امکان تجربه‌ی بازی در نقش این شخصیت وجود نداشت؛ البته تا به امروز. خبر خوب دیگر این است که علاوه بر پوسته‌ی Deadpool، شاهد موارد قابل آزاد کردن دیگری نیز هستیم.

شخصیت Deadpool

این پوسته هم‌اکنون در دسترس صاحبان بتل پس فصل جاری قرار دارد و آزاد کردن آن نیز بسیار آسان است؛ برای به دست آورن این پوسته، کافی است ابتدا دو تفنگ Deadpool که در صفحه‌ی منو قرار دارند را پیدا کرده و سپس برای استفاده از این پوسته در بازی، به یکی از باجه‌های تلفن مراجعه کنید.

البته همان‌طور که گفتیم، به غیر از پوسته‌ی Deadpool شاهد موارد دیگری نظیر شمشیر‌های این شخصیت و یک پوسته‌ی دیگر که صورت این ضد قهرمان را نشان می‌دهد نیز هستیم. شاید جالب‌ترین بخش اضافه شده مربوط به تبدیل شدن قایق تفریحی قرار گرفته در شمال شرقی نقشه به قایق تفریحی Deadpool باشد که حالا مجهز به باند فرود هلی‌کوپتر است.

بازی Fortnite تاکنون میزبان شخصیت‌های مختلف کتاب‌های کُمیک مانند Batman ،Harley Quinn و Thanos بوده و با دنیای ابرقهرمانان بیگانه نیست. حال با اضافه شدن Deadpool به عنوان مهمان بعدی ساخته‌ی محبوب اپیک گیمز (Epic Games)، شاهد تغییرات جالبی برروی جزیره‌ی بازی هستیم.

بازی Fortnite هم‌اکنون برروی کنسول‌های نینتندو سوییچ، پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، پلتفرم رایانه‌های شخصی و دستگاه‌های هوشمند IOS و اندروید در دسترس قرار دارد.

شخصیت Deadpool
Telegram
شخصیت Deadpool
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *