معماری
خانه / اخبار / تاریخ انتشاز بازی ها / شایعه: Marvel’s Spider-Man 2 در سال ۲۰۲۱ منتشر خواهد شد

شایعه: Marvel’s Spider-Man 2 در سال ۲۰۲۱ منتشر خواهد شد

به تازگی کاربری در وبسایت Reddit مدعی شده است که اینسومنیاک گیمز (Insomniac Games) در حال کار برروی Marvel’s Spider-Man 2 است و این بازی در تعطیلات سال ۲۰۲۱ منتشر خواهد شد.

Marvel’s Spider-Man 2

این کاربر مدعی شده که این اخبار را از منبعی نزدیک به اینسومنیاک گیمز دریافت کرده است. در پستی که این کاربر منتشر کرده است، برخی از ویژگی‌های درون بازی نیز ذکر شده است. البته مانند هر افشاگری دیگر در Reddit، این خبر نیز باید با شک بسیار بررسی شود، اما با توجه به موفقیت غول‌آسای Marvel’s Spider-Man، کسی هست که ساخت دنباله‌ی آن را قطعی نداند؟

طبق گفته‌های این کاربر، Marvel’s Spider-Man 2 قرار است ما را در منهتنی گسترده‌تر قرار دهد و محله‌های بروکلین و کوئینز نیز به بازی اضافه شده‌اند. همچنین گفته شده است که بازی در فصل زمستان جریان خواهد داشت. داستان بازی نیز قرار است حول محور شرکت آسکورپ و کلون‌های دیگر مردعنکبوتی بچرخد. این گزارش مدعی شده است که باز هم پیتر پارکر مرکز ثقل داستان است، اما مایلز مورالز نقش بسیار بیشتری در آن خواهد داشت. این کاربر ادعاهای خود را با ذکر اینکه اینسومنیاک گیمز در حال کار برروی ارتقای موتور خود و پیشرفت‌های بزرگ در فناوری است به پایان می‌رساند.

با توجه به این شایعات، بعید است بازی برروی پلتفرم پلی‌استیشن ۴ منتشر شود و قرار است شاهد یک انحصاری پلی‌استیشن ۵ باشیم. دلیل اینکه تصمیم گرفتیم تا ادعای این کاربر Reddit را منتشر کنیم، این است که او پیش از تایید Resident Evil 3 Remake، شایعه‌ی ساخت آن را مطرح ساخته بود. این به این معنا نیست که شایعات جدید حقیقت دارند، اما قطعا می‌توان به گفته‌های این کاربر کمی اعتبار بخشید.

Marvel’s Spider-Man 2
Telegram
Marvel’s Spider-Man 2
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *