معماری
خانه / اخبار بازی / شایعه: کرش بندیکوت شخصیت بعدی Super Smash Bros. Ultimate خواهد بود

شایعه: کرش بندیکوت شخصیت بعدی Super Smash Bros. Ultimate خواهد بود

به تازگی شخصیت بیلث (Byleth) به عنوان یک مبارز، به بازی Super Smash Bros. Ultimate اضافه شد. همین مسئله باعث شده است تا توئیت کاربری در مورد کرش بندیکوت شخصیت بعدی Super Smash Bros. Ultimate که  این اتفاق را پیش‌بینی کرده بود، بیش از پیش اعتبار بگیرد.

شخصیت بعدی Super Smash Bros. Ultimate

کاربر MandyCan در ماه اکتبر، طی توئیتی اعلام کرد که بیلث، یکی از شخصیت‌های بازی Fire Emblem: Three Houses، قرار است مبارز بعدی بازی Super Smash Bros. Ultimate باشد. آن زمان کم‌تر کسی حرف او را باور کرد، اما هفته‌ی گذشته بیلث برای Super Smash Bros. Ultimate به صورت رسمی معرفی شد و به همین سبب، سایر پیش‌بینی‌ها او حالا جدی‌تر گرفته می‌شوند. MandyCan در آن زمان اعلام کرد که پس از بیلث، شخصیت کرش بندیکوت به این بازی اضافه خواهد شد.

البته این حقیقت که یکی از پیش‌بینی‌های این کاربر درست از آب در آمده است، به این معنا نیست که همه‌ی پیش‌بینی‌های او حقیقت خواهند داشت، پس بهتر است چندان به این اطلاعات اتکا نکنید. البته جالب است بدانید MandyCan پیش از این تاریخ برنامه‌ی Smash Direct و همچنین حضور Mortal Kombat 11 در مراسم The Game Awards 2019، را پیش از اینکه رسما رونمایی شوند، فاش کرده بود.

شخصیت بعدی Super Smash Bros. Ultimate
Telegram
شخصیت بعدی Super Smash Bros. Ultimate
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *