معماری
خانه / اخبار بازی / شایعه: همکاری دوباره کوجیما و کونامی برای تولید نسخه جدید بازی Silent Hill

شایعه: همکاری دوباره کوجیما و کونامی برای تولید نسخه جدید بازی Silent Hill

گزارش شده است که هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) و شرکت کونامی، در حال حاضر مکاتباتی را برای ساخت نسخه جدید بازی Silent Hill انجام داده‌اند. براساس یک پست در سایت Reddit کاربری به‌نام Sarkzt0001 مدعی شده است که کوجیما در حال حاضر در مذاکرات با شرکت کونامی قرار دارد و با توجه به اشاراتی که کوجیما چندی قبل در مورد بازی آینده خود کرده بود، به مقدار زیادی به این شایعات دامن زده است، زیرا در روزهای گذشته از طرف آقای کوجیما نقل شده بود که بازی بعدی او قطعا یک بازی در ژانر ترسناک خواهد بود و بازی Silent Hill نیز کاملا تمامی این شرایط را دارا است.

نسخه جدید بازی Silent Hill

با این حال که این خبر را می‌توان جزو شایعات قلمداد کرد اما این کاربر توانسته است این پست خود را روی صفحه اصلی بازی Silent Hill نیز بازنشر دهد، و این عمل تنها با موافقت ادمین‌های این صفحه قابل اجرا است. و با توجه به این موضوع که معمولا صفحه رسمی بازی Silent Hill دست به انتشار شایعات و اخبار دروغین نمی‌زند، به‌نظر می‌رسد که این خبر رنگ و بوی واقعیت به‌خود گرفته است.

حتی در این مطلب ذکر شده است که مذاکرات کوجیما و کونامی به مدت‌ها قبل برمی‌گردد و از زمان اتمام کار بازی Death Stranding کوجیما درگیر مذاکرات به کونامی بوده است، و ادامه آمده است که اگر این قرارداد به انجام برسد کوجیما و تیم او می‌توانند کنترل کامل را بر امور توسعه بازی داشته باشند اما در آخر این کونامی خواهد بود که می‌تواند بازیگران و شخصیت‌های استفاده شده در این بازی را انتخاب کند. در آخر آمده است که به‌هیچ عنوان نورمن ریداس(Norman Reedus) نمی‌تواند هیچ نقشی در تولید این بازی داشته باشد، و به‌نظر می‌رسد رابطه این هنرپیشه با کونامی بسیار وخیم‌تر از رابطه این شرکت با هیدئو کوجیما است.

مسلم است که کوجیما تمایل بسیار زیادی برای کار روی بازی Silent Hill دارد، همان‌طور که او در سال ۲۰۱۴ سعی داشت این فرانچایز را دوباره به اوج برگرداند و یک نسخه ریبوت را از این بازی توسعه دهد که همان‌طور که می‌دانید در آخر رابطه شرکت کونامی و هیدئو کوجیما به پایان رسید.

آخرین نسخه از این فرانچایز بازی Silent Hill: Downpour محسوب می‌شود که در سال ۲۰۱۲ به بازار عرضه شد و نتوانست عملکرد قابل قبولی را از خود به‌نمایش بگذارد و از آن زمان به بعد این فرانچایز درگیر مشکلات متعددی اعم از کنسل شدن نسخه‌های مختلفی از این بازی بوده است.

نسخه جدید بازی Silent Hill
Telegram
نسخه جدید بازی Silent Hill
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *