معماری
خانه / پلی استیشن 5 / شایعه: هدست پلی‌ استیشن PSVR 2 مدتی پس از کنسول پلی‌ استیشن ۵ عرضه خواهد شد

شایعه: هدست پلی‌ استیشن PSVR 2 مدتی پس از کنسول پلی‌ استیشن ۵ عرضه خواهد شد

اگرچه سونی در گذشته اعلام کرد که هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن وی‌آر برروی کنسول پلی‌استیشن ۵ نیز قابل استفاده خواهد بود اما به نظر می‌رسد این شرکت قصد دارد تا در آینده‌ مدل جدیدی از این دستگاه تحت عنوان هدست پلی‌ استیشن PSVR 2 را به بازار عرضه کند.

هدست پلی‌ استیشن PSVR 2
در حالی که بسیاری از گزارش‌‌ها از گران بودن قطعات کنسول پلی‌استیشن ۵ و کار سخت سونی برای قیمت گذاری و آماده سازی این کنسول خبر می‌دهند، وب‌سایت  Bloomberg از این موضوع خبر می‌دهد که شرکت سونی از همین حالا در نظر دارد تا مدل جدیدی از هدست واقعیت مجازی خود یعنی پلی‌استیشن وی‌آر ۲ را مدتی پس از عرضه‌ی کنسول پلی‌استیشن ۵، به بازار عرضه کند.

اگرچه سونی در گذشته اعلام کرد که هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن وی‌آر به وسیله‌‌ی قابلیت پشتیبانی از بازی‌های نسل قبل، برروی کنسول پلی‌استیشن ۵ نیز قابل استفاده خواهد بود اما این شرکت در نظر دارد تا مدل جدیدی از این دستگاه را به بازار عرضه کند تا بتواند از تمام قدرت کنسول آینده برای ساخت بازی‌های واقعیت مجازی بزرگ‌تر و غنی‌تر بهره ببرد و شاید از این طریق سازندگان بیشتری را به ساخت بازی‌های واقعیت مجازی برروی این کنسول ترغیب کند؛ اگرچه عرضه‌ی هم‌زمان کنسول پلی‌استیشن ۵ و پلی‌استیشن وی‌آر ۲  ایده‌ی جالبی نیست و اصلا منطقی به نظر نمی‌رسد. بر همین اساس بهتر است اگر سونی قصد عرضه‌ی  پلی‌استیشن وی‌آر جدیدی را به بازار دارد ،حداقل تا اواسط سال ۲۰۲۱ صبر کند.

در هر صورت اگر این موضوع واقعیت داشته باشد، ممکن اس سونی هم‌زمان با رونمایی کنسول پلی‌استیشن ۵ از هدست پلی‌استیشن وی‌آر ۲ نیز رونمایی کند.

هدست پلی‌ استیشن PSVR 2
Telegram
هدست پلی‌ استیشن PSVR 2
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *