معماری
خانه / پلی اسیتشن پلاس / گزارش Push Square | منتظر یک PlayStation Store جدید در این ماه باشید!

گزارش Push Square | منتظر یک PlayStation Store جدید در این ماه باشید!

در گزارشی که توسط Push Square منتشر شده است، سونی در حال آماده شدن برای عرضه نسخه جدیدی از PlayStation Store است که برای مرورگرهای وب و موبایل در دسترس خواهد بود.

PlayStation Store

اگرچه در این گزارش جزئیات چندانی وجود ندارد، اما گفته شده که سونی به استودیوها و توسعه‌دهندگان بازی‌ها هشدار داده است که نسخه جدید فروشگاه مجازی خود را در اواخر ماه جاری عرضه خواهد کرد. در فروشگاه جدید، فقط بازی‌ های پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ در دسترس خواهند بود. بازی‌های پلی استیشن ۳، PSP و PS Vita نیز در فروشگاه‌های خود همچنان قابل‌دسترس هستند.

همچنین در فروشگاه جدید، تم‌ها، آواتار‌ها و اپلیکیشن‌های پلی استیشن ۴ نیز وجود ندارند. البته این تغییرات جدید به معنای این نیست که شما به محتویاتی که پیش از این داشته‌اید (مثل Themes) در پلتفرم‌های ذکرشده دسترسی نخواهید داشت. تمام محتویاتی که برای هر کدام از این پلتفرم‌ها خریداری و دانلود کرده‌اید، همچنان در کتابخانه همان پلتفرم وجود خواهند داشت.

قابلیت اضافه کردن یک عنوان به Wishlist نیز در فروشگاه جدید حضور خواهد داشت، اما Wishlist فعلی شما به آن منتقل نخواهد شد.

PlayStation Store

این تغییر چندان هم تعجب‌برانگیز نیست. به عقیده بسیاری از متخصصین و طرفداران، بخش PS Store از لحاظ طراحی، ظاهر و ویژگی‌ها کمی از فروشگاه مجازی Microsoft عقب بوده است. بارگذاری آن نیز کمی طولانی بود و گشت‌وگذار در فروشگاه هم از طریق پلی استیشن ۴ و هم از طریق وب، کمی سخت بود. خوشبختانه به نظر می‌رسد که با رسیدن نسل جدید و تغییر و تحولاتی که فروشگاه جدید PS Store با خود به همراه خواهد آورد، منجر به دسترسی راحت‌تر و رابط کاربری عملی‌تر برای صاحبان پلی استیشن خواهد شد.

سونی اخیرا با انتشار یک ویدیو، اجزای داخلی سخت‌افزار پلی استیشن ۵ را به نمایش گذاشت و به همین خاطر، به نظر می‌رسد که به معرفی و انتشار رابط کاربری و دیگر بخش‌های نرم‌افزاری کنسول نیز نزدیک هستیم.

Telegram>giftcardbaz
Telegram>giftcardbaz
Instagram>giftcardbaz
Instagram>giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *