معماری
خانه / اخبار / اخبار گوناگون / شایعه: لیست عناوین در دست ساخت اکتیویژن فاش شد

شایعه: لیست عناوین در دست ساخت اکتیویژن فاش شد

کاربری با نام The Gaming Revolution که تاکنون موارد زیادی از جمله تائید بازی Call of Duty Warzone، نقشه‌های بخش زامبی Black Ops 3 و جزئیات عنوان Call of Duty: Modern Warfare 2019 را به درستی فاش کرده، به تازگی لیست عناوین در دست ساخت اکتیویژن (Activision) را در توییتر به اشتراک گذاشته است.

اکتیویژن

این‌طور که به نظر می‌رسد، استودیوهای اکتیویژن هم‌اکنون در حال ساخت ۸ بازی هستند. همان‌طور که می‌دانید، پس از مشکلات به وجود آمده در حین روند توسعه‌ی جدیدترین نسخه‌ی سری Call of Duty که قرار بود توسط اسلج‌همر گیمز (Sledgehammer Games) ساخته شود، اکتیویژن رهبری این پروژه را به تری‌آرک (Treyarch) واگذار کرد و از این استودیو خواست تا یک بازی جدید از مجموعه‌ی Black Ops را برای سال ۲۰۲۰ آماده کند. با توجه به لیست منتشر شده از The Gaming Revolution، تنها اطلاعات جدیدی که از این عنوان داریم، نام رمز آن یعنی PROJECT: ZEUS است.

از طرف دیگر، ظاهراً شایعات مربوط به ساخت نسخه‌ی ریمستر شده‌ی Call of Duty: Modern Warfare 2 (نسخه‌ی اصلی) نیز حقیقت دارند. این بازی قطعاً در حال توسعه است، اما هنوز معلوم نیست که در چه تاریخی و به چه صورتی در دسترس بازی‌بازان قرار خواهد گرفت. به غیر از ریمستر کردن نسخه‌ی اصلی، عملکرد عالی بازی Modern Warfare 2019 نیز باعث شده است تا اینفینیتی وارد (Infinity Ward) سریعاً کار برروی دنباله‌ی آن را آغاز کند.

البته اکتیویژن یک عنوان دیگر Call of Duty نیز در دست تولید دارد. طبق توضیحات The Gaming Revolution، این یک بازی رایگان بوده که توسط استودیوی اسلج‌همر گیمز در حال توسعه است و در سال ۲۰۲۱ میلادی عرضه خواهد شد.

همچنین با توجه به موفقیت عظیم عناوین بازسازی شده‌ی سری Crash، اکتیویژن قصد دارد تا به انتشار بازی‌های مختلف از این مجموعه ادامه دهد. با این‌که این ناشر هم‌اکنون در حال ساخت دو بازی جدید از این سری است، اما بعید می‌دانیم طرفداران بی‌صبرانه منتظر آن‌ها باشند. یکی از این پروژه‌های جدید عنوان ریمستر شده‌ی Crash Bandicoot: The Wrath of Cortex بوده و دیگری نیز یک بازی با محوریت PvP است.

در ادامه شاهد نسخه‌ی ریمستر شده‌ی Tony Hawk Proskater هستیم که با در نظر گرفتن اخبار اخیر در مورد ساخت موسیقی‌های آن، کاملاً منطقی به نظر می‌رسد.

در نهایت جالب است بدانید که به گفته‌ی The Gaming Revolution، اکتیویژن در حال کار برروی یک بازی جدید برای جایگزین کردن مجموعه‌ی Destiny است. متاسفانه در حال حاضر اطلاعات بیشتری از این عنوان در اختیار نداریم.

باز هم باید تکرار کنیم که این لیست رسمی نیست و نمی‌توان صحت آن را تائید کرد. اما با در نظر گرفتن سابقه‌ی The Gaming Revolution، انتظار می‌رود که حداقل بخش زیادی از این اطلاعات واقعی باشند.

نظر شما چیست؟ آیا لاین‌آپ اکتیویژن شما را هیجان زده‌ می‌کند؟

لیست عناوین در دست ساخت اکتیویژن
Telegram
لیست عناوین در دست ساخت اکتیویژن
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *