معماری
خانه / پلی استیشن 5 / شایعه | قیمت نهایی پلی استیشن ۵ لو رفت

شایعه | قیمت نهایی پلی استیشن ۵ لو رفت

اگر بخواهیم به لیست قیمت‌های فروشگاه اینترنتی Carrefour اعتماد کنیم، قیمت نهایی پلی استیشن ۵ در فصل تعطیلات لو رفته است. این فروشگاه معروف اینترنتی، استیشن ۵ و نسخه دیجیتالی آن را برای پیش‌خرید آنلاین در سایت قرار داده و قیمت آن‌ها را به ترتیب ۴۹۹ و ۳۹۹ یورو مشخص کرده است. اولین بار سایت PhonAndroid متوجه این موضوع شد.

قیمت نهایی پلی استیشن 5

قیمت نهایی پلی استیشن ۵

این موضوع به این معنی است که خرید این کنسول در روز اول حدودا ۴۵۰ تا ۶۰۰ دلار خرج خواهد داشت، و اگر قصد خریدن نسخه دیجیتالی آن که فاقد درایو دیسک‌خوان است را داشته باشید، قیمت آن ۴۰۰ تا ۵۰۰ دلار خواهد بود.

طبق معمول، نمی‌توان از قیمتی که سونی امسال برای کنسول خود تعیین خواهد کرد مطمئن بود. ولی سایت Carrefour به سرعت این اطلاعات را از سایت حذف کرد و بدون اینکه قصدش را داشته باشد کاری کرد که طبق اثر استرایسند این قیمت‌گذاری اعتبار بیشتری پیدا کند (هنوز اسکرین‌شات‌هایی از این قیمت‌گذاری موجود هستند).

پلی استیشن قصد دارد این هفته رویداد آنلاین State of Play را برگزار کند، ولی ذکر شده است که تمرکز این استریم روی بازی‌های آتی پلی استیشن ۴ خواهد بود و خبر بزرگی از پلی استیشن ۵ منتشر نخواهد شد. پس می‌توان گفت که تا زمانی که اطلاعات رسمی‌ای در مورد قیمت پلی استیشن ۵ یا بازی‌های این کنسول منتشر شود زمان زیادی مانده است، البته شایعه شده است که رویداد پلی استیشن ۵ دیگری به طور آزمایشی برای مرداد یا تیر امسال برنامه‌ریزی شده است.

Telegram
T.me/giftcardarzan
Instagram
Instagram>giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *