معماری
خانه / پلی استیشن 5 / شایعه | سونی به زودی از بازی های جدیدی رونمایی خواهد کرد

شایعه | سونی به زودی از بازی های جدیدی رونمایی خواهد کرد

ماه گذشه شرکت سونی در مراسم دیجیتالی The Future of Gaming از چند بازی در حال تولید رونمایی کرد، از این عناوین می‌توان به بازی‌ Resident Evil Village، بازی Spider-man: Miles Morales، بازی Gran Tusimo 7، بازی Horizon forbidden west، نسخه بازسازی شده بازی Demon’s Souls و چند پروژه دیگر اشاره کرد. این لیست همین حالا هم تحسین‌برانگیز است ولی آیا ممکن است بازی‌های جدیدی هم به آن اضافه شوند؟ ممکن است اینطور باشد.

سونی

طبق گفته تام فیلیپس (Tom Philips) از سایت Eurogamer، سونی رونمایی از چند بازی کلیدی خود را تا رویداد ماه ژوئن عقب انداخته است، و به دلیل ممکن است چند بازی اول شخص و سوم شخص جدید هم در آینده معرفی شوند.

فیلیپس در اکانت توییتر خود گفت:

سونی رونمایی از چند بازی فرست پارتی و تردپارتی خود را عقب انداخته است. به نظر کار هوشمندانه‌ای می‌رسد.

ولی این بازی‌ها چه زمانی به هواداران معرفی خواهند شد؟ طبق شایعات و صحبت‌های فیلیپس، این اتفاق ماه آگوست در رویداد state of play رخ خواهد داد.

فیلیپس گفت:

چشم به راه ایکس باکس جدید هستم! و یادتان باشد که سونی در مراسم State of Play از چیزهای جدیدی برای پلی استیشن رونمایی خواهد کرد.

البته نمی‌توان در مورد این شایعات مطمئن بود، ولی با این حال، وجود غافلگیری‌های جدیدی رویداد پلی استیشن در ماه آگوست به نظر محتمل می‌آید. اما سونی دقیقا چه برنامه‌ای برای رویداد ماه آگوست خود دارد؟

همیشه شایعاتی مبنی بر بازیابی بازی Silent Hill وجود داشته‌اند، پس شاید آن زمان این اتفاق به صورت رسمی تایید شود. همچنین به تازگی گفته می‌شود که شرکت Guerilla Games ممکن است علاوه بر بازی Horizon Forbidden West روی یک بازی چندنفره‌ دیگر تمرکز کرده باشد. البته ممکن است خبری از بازی‌های میان نسلی هم در این مراسم وجود داشته باشد. به احتمال زیاد عناوینی مانند بازی The Last Of Us 2، بازی Ghost of Tsushima و بازی Dreams روی پلی استیشن ۵ هم اجرا خواهند شد.

سونی
Telegram
سونی
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *