معماری
خانه / پلی استیشن 5 / شایعه: سونی در حال ساخت یک بازی ترسناک برای پلی استیشن ۵ است

شایعه: سونی در حال ساخت یک بازی ترسناک برای پلی استیشن ۵ است

بازار بازی‌های ترسناک در این نسل به‌لطف عناوین بسیار خوبی چون Resident Evil 7: Biohazard، Layers of Fear 2 و Outlast 2 بسیار داغ بوده است. اگرچه کم‌تر شرکتِ صاحب کنسولی به مخاطبان این سبک بازی‌ها توجه نشان می‌دهد اما به‌نظر می‌رسد سونی درحال سرمایه‌گذاری‌ یک بازی ترسناک برای پلی استیشن ۵ است.

بازی ترسناک برای پلی استیشن 5

همان‌طور که می‌دانید پلتفرم پلی‌استیشن با عناوین انحصاری سبک وحشت چندان هم غریبه نیست؛ از The Last of Us گرفته تا حتی Bloodborne بازی‌هایی هستند که از اتمسفری ترسناک استفاده و از المان‌های این ژانر بهره می‌برند. اما طبق ادعای امر کایا (Emre Kaya)، منبع داخلی دنیای سرگرمی که سابقه‌ی انتشار اخبار مرتبط با بازی‌های بتمن را در کارنامه دارد، شرکت سونی قصد دارد پا را فراتر گذاشته و عناوینی کاملاً در سبک وحشت بسازد:

    می‌دانم که به غیر از اخبار مربوط به بازی‌های بتمن، معمولاً درباره‌ی دنیای بازی‌ها حرف نمی‌زنم اما به‌تازگی متوجه شده‌ام که سونی در حال کار برروی یک بازی ترسناک است.

همچنین وی در پایان توییت خود از هشتگ‌ پلی‌استیشن ۵ استفاده کرده است که نشان از نسلِ بعدی بودن این بازی دارد. به‌علاوه او مدتی بعد و در پیامی دیگر به سازنده‌ی این عنوان معرفی نشده نیز اشاره کرد:

    این بازی توسط سازنده‌ی قابل‌احترام سبک وحشت ساخته می‌شود؛ بله، آن شخص هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) است.

البته قابل‌ذکر است کایا در توییتی دیگر اعلام کرد نمی‌داند دقیقاً چه کسی این بازی را می‌سازد اما امیدوار است سازنده‌ی این اثر کوجیما باشد. باتوجه به صحبت‌های این بازی‌ساز ژاپنی و ابراز علاقه‌ی او به ساخت ترسناک‌ترین بازی ویدئویی تاریخ، احتمال هم‌کاری او با پلی‌استیشن برای تولید چنین اثری خیلی هم دور از ذهن نیست.

همچنین گفته می‌شود خالق سری Silent Hill، کیچیرو تویاما (Keiichiro Toyama)، در حال کار برروی یک بازی معرفی نشده در استودیو ژاپن (Japan Studio) برای پلی‌استیشن است. اگر این شایعات حقیقت داشته باشند، لحظات اضطراب‌آور زیادی انتظار هواداران بخت‌برگشته‌ی پلی‌استیشن ۵ را می‌کشند! نظر شما درباره‌ی این موضوع چیست؟ با ما در میان بگذارید.

بازی ترسناک برای پلی استیشن 5
Telegram
بازی ترسناک برای پلی استیشن 5
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *