معماری
خانه / کنسول بازی / شایعه | در ماه مه جزئیات بیشتری از پلی‌ استیشن ۵ و ایکس‌ باکس سری ایکس رونمایی می‌شود

شایعه | در ماه مه جزئیات بیشتری از پلی‌ استیشن ۵ و ایکس‌ باکس سری ایکس رونمایی می‌شود

این‌طور که از شایعات برمی‌آید، سونی و مایکروسافت برنامه دارند تا در ماه آینده رونمایی‌های بیشتری از پلی‌ استیشن ۵ و ایکس‌ باکس سری ایکس به‌ عمل آورند.

پلی‌ استیشن 5 و ایکس‌ باکس سری ایکس

به‌طور معمول این‌بازه از سال بازی‌بازان و شرکت‌های مختلف در حال آمادگی برای بزرگ‌ترین رویداد دنیای بازی‌ها، یعنی E3 هستند چراکه این رویداد فرصتی بسیار عالی برای رونمایی‌های بزرگ این صنعت فراهم می‌آورد و کوچک‌ترین اتفاق می‌تواند توجه‌های بسیاری را به‌خود جلب کند. اما در سال جاری با شیوع ویروس کرونا و قرنطینه‌ی جهانی، تمام برنامه‌ها بهم ریخت و به‌طور ویژه شرکت‌های صاحب پلتفرمی که خود را آماده‌ی تبلیغات و بازاریابی برای کنسول‌های جدیدشان می‌کردند، به‌دردسر افتادند.

دنیل احمد (Daniel Ahmed)، تحلیلگر مجموعه‌ی Niko Partners، با اشاره به این موضوع و گزارش منتشر شده در وب‌سایت VideoGamesChronicle مبنی‌بر برنامه‌های سونی و مایکروسافت برای رونمایی‌های بیشتر در ماه مه (حدوداً از نیمه‌ی اردیبهشت تا نیمه‌‌ی خرداد) پیش رو، می‌گوید:

ما در شرایط بی‌سابقه‌ای زندگی می‌کنیم و فاکتورهایی اضافی مانند ویروس COVID-19 می‌توانند برنامه‌های از قبل ریخته شده را در دقیقه‌ی آخر تغییر دهند.

یکی از افراد آگاه از برنامه‌های سونی، به VGC گفته است که این شرکت قصد داشت رونمایی قابل‌توجهی از پلی‌ استیشن ۵ در ماه مه داشته باشد. البته شیوع ویروس COVID-19 اخیراً برروی برنامه‌ریزی‌های سونی تاثیر گذاشته‌اند که نمونه‌اش را در تاخیر عرضه‌ی The Last of Us Part II دیده‌ایم بنابراین مشخص نیست که این شرکت بخواهد طبق برنامه‌های بازاریابی اصلی خود پیش برود یا نه.

وی در رابطه با رونمایی‌های شرکت مایکروسافت اضافه کرد:

همچنین ادعا می‌شود مایکروسافت علاوه بر رویداد دیجیتالی E3، برنامه‌هایی برای رونمایی‌های بیشتر در ماه مه دارد که این موضوع با اطلاعاتی که از VGC به‌دست آمده‌اند مطابقت دارد.

اگرچه صحبت‌های بالا فعلاً شایعاتی بیش نیستند اما با درنظر گرفتن سایر شایعه‌ها مبنی‌بر برگزاری دو رویداد بزرگ از طرف مایکروسافت در دو ماه آینده و رونمایی از کنسول اکس‌باکس لاکهارت، می‌توان تا حدودی به صحت آن‌ها خوش‌بین بود. به‌هرحال درصورت انتشار اخبار رسمی و موثق، وب‌سایت گیمفا شما را در جریان خواهد گذاشت.

پلی‌ استیشن 5 و ایکس‌ باکس سری ایکس
Telegram
پلی‌ استیشن 5 و ایکس‌ باکس سری ایکس
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *