معماری
خانه / اخبار بازی / شایعه: بسته‌الحاقی داستانی Red Dead Redemption 2 بیگانگان را به بازی اضافه خواهد کرد

شایعه: بسته‌الحاقی داستانی Red Dead Redemption 2 بیگانگان را به بازی اضافه خواهد کرد

بر اساس شایعه‌ی جدید منتشر شده، بسته‌الحاقی داستانی Red Dead Redemption 2 قرار است در سال آینده منتشر گردد و بر موجودات بیگانه تمرکز داشته باشد. بر اساس این شایعه، این بسته‌ی الحاقی مدتی است که در دست توسعه قرار دارد و به زودی از آن رونمایی خواهد شد.

بسته‌الحاقی داستانی Red Dead Redemption 2
Red Dead Redemption 2

این شایعه توسط منبعی ناشناس و فردی که با یکی از طراحان محیط بسته‌الحاقی جدید Red Dead Redemption 2 در ارتباط بوده، منتشر گشته است. بر اساس توضیحات این شخص ناشناس، بسته‌الحاقی داستانی این بازی مدتی است که در دست توسعه قرار دارد و برای عرضه در سال ۲۰۲۰ میلادی برنامه‌ریزی شده است. براساس این شایعه، محتوای داستانی جدید Red Dead Redemption 2 قرار است حول محور بیگانگان جریان داشته باشد و همچنین، تاکنون چندین ماموریت و ایستراگ (Easter-Egg) در این بازی اشاراتی را به این موضوع داشته‌اند.

استودیوی راکستار (Rockstar) تاکنون سخنی را مبنی بر انتشار بسته‌الحاقی داستانی برای بازی Red Dead Redemption 2 به میان نیاورده است و همچنین هیچ‌گونه محتوای داستانی اضافه‌ای را برای بازی Grand Theft Auto V منتشر نساخته است. اما نسخه‌ی اول مجموعه‌ی Red Dead Redemption، بسته‌الحاقی داستانی Undead Nightmares را دیافت نموده است و به همین منظور، طرفداران نسبت به این شایعه خوش‌بین هستند.

بازی Red Dead Redemption 2 در حال حاضر برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد. همچنین به تازگی شایعات و گزارشاتی مبنی بر عرضه‌ی این بازی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز منتشر شده است.

بسته‌الحاقی داستانی Red Dead Redemption 2
telegram
بسته‌الحاقی داستانی Red Dead Redemption 2
Instgram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *