معماری
خانه / اخبار بازی / شایعه: بازی The Last of Us Part 2 Online برروی کنسول پلی‌استیشن ۵ منتشر خواهد شد

شایعه: بازی The Last of Us Part 2 Online برروی کنسول پلی‌استیشن ۵ منتشر خواهد شد

به زودی از کنسول پلی‌استیشن ۵، رسما رونمایی خواهد شد و همان‌طور که مطلع هستید، بازی‌های کنسول پلی‌استیشن ۴، برروی آن قابل بازی خواهد بود. با این تفاسیر، بازی The Last of Us Part 2 نیز برروی آن در دسترس قرار خواهد گرفت و دارای بخش چندنفره نخواهد بود. اما شایعاتی منتشر شده است که به اضافه شدن بازی The Last of Us Part 2 Online در قالب نسخه‌ای جداگانه اشاره دارد. اکنون احتمال رخداد این موضوع افزایش یافته است که در ادامه به مرور آن خواهیم پرداخت.

بازی The Last of Us Part 2 Online

امروز وب‌سایت رسمی PlayStation Magazine UK، نظرسنجی جدیدی را برپا نمود که به انتشار بخش چندنفره‌ی بازی The Last of Us Part 2 برروی کنسول پلی‌استیشن ۵، اشاره دارد. همچنین در کنار آن، بازی Killzone Online نیز در این نظرسنجی حضور دارد که به شدت باعث هیجان‌زده شدن طرفداران گردیده است. همان‌طور که مطلع هستید، استودیوی گوریلا گیمز (Guerrilla Games)، تمرکز خود را برروی Horizon Zero Dawn قرار داده است و طرفداران به شدت خواهان نسخه‌ی جدیدی از مجموعه‌ی Killzone هستند.

شما می‌توانید متن این نظرسنجی را در قسمت پایین مشاهده کنید:

    کدام بازی را در روز انتشار کنسول پلی‌استیشن ۵ تجربه خواهید کرد؟

بازی The Last of Us Part 2 Online

بازی The Last of Us Part 2 در تاریخ جمعه ۲ اسفندماه ۱۳۹۸ (۲۱ فوریه سال ۲۰۲۰ میلادی) به صورت انحصاری برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

بازی The Last of Us Part 2 Online
Telegram
بازی The Last of Us Part 2 Online
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *