معماری
خانه / اخبار بازی / پرفروش ترین / شایعه: بازی The Last of Us Part 2 سریع‌ترین پیش‌فروش را میان عناوین انحصاری پلی‌استیشن ۴ داشته است

شایعه: بازی The Last of Us Part 2 سریع‌ترین پیش‌فروش را میان عناوین انحصاری پلی‌استیشن ۴ داشته است

همان‌طور که مطلع هستید، بازی The Last of Us Part 2 اخیرا به دلیل حضور خود در جدیدترین قسمت State of Play و رونمایی از تاریخ انتشار آن، به شدت بر سر زبان‌ها قرار دارد و طرفداران احتمالات بسیاری را برای داستان و عملکرد آن در نظر گرفته‌اند. اکنون گزارشات جدیدی منتشر شده است که به رکوردشکنی این بازی در حیطه‌ی پیش‌فروش عناوین انحصاری پلی‌استیشن ۴ اشاره دارد.

عناوین انحصاری پلی‌استیشن ۴
بازی The Last of Us Part 2

شخصی با نام کاربری بنجی‌سیلز (Benji-Sales) که معمولا گزارشات فروش بازی‌ها را ارائه و در برخی مواقع فاش می‌کند، این بار اظهار داشته است که تاکنون بازی The Last of Us Part 2، سریع‌ترین پیش‌فروش را میان عناوین انحصاری کنسول پلی‌استیشن ۴ به خود اختصاص داده است. وی در این خصوص توضیح داد:

    من نمی‌توانم جزئیات زیادی را از این موضوع ارائه کنم. پس اگر به من اعتماد دارید، ایمان داشته باشید که حقیقت است؛ به تازگی شنیده‌ام که بازی The Last of Us Part 2 از هر دو نظر نسخه‌های فیزیکی و دیجیتالی، تمامی رکوردهای سریع‌ترین پیش‌فروش را میان عناوین انحصاری کنسول پلی‌استیشن ۴ شکسته است.

    «شما نمی‌توانید آن را متوقف کنید».

عناوین انحصاری پلی‌استیشن ۴
بازی The Last of Us Part 2

بازی The Last of Us Part II در تاریخ جمعه ۲ اسفندماه ۱۳۹۸ (۲۱ فوریه سال ۲۰۲۰ میلادی) به صورت انحصاری برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

عناوین انحصاری پلی‌استیشن ۴
Telegram
عناوین انحصاری پلی‌استیشن ۴
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *