معماری
خانه / اخبار / تاریخ انتشاز بازی ها / شایعه | بازی Resident Evil 8 به زودی معرفی خواهد شد

شایعه | بازی Resident Evil 8 به زودی معرفی خواهد شد

شایعات و اخبار پیرامون بازی Resident Evil 8 هر روز بیشتر می‌شوند، و در آخرین اطلاعات لو رفته از بازی مشخص شده است بازیکنان در هنگام تجربه بازی می‌توانند انتظار رویارویی با چه نوع از دشمنانی را داشته باشند. هم‌چنین اشاراتی نیز به زمان احتمالی رونمایی از بازی و دیگر اخبار هیجان‌انگیز منتشر شده است که به‌اختصار به‌ آن‌ها خواهیم پرداخت.

بازی Resident Evil 8

اما منبع اطلاعات لو رفته کاربری به نام ChaoticClaire است که در گذشته اخبار و گزارش‌های موثق و درستی را درمورد بازی Resident Evil 3 از طریق حساب توییتر خود منتشر کرده بود. پس می‌توان به این اطلاعات لو رفته به‌مراتب بیشتر از دیگر شایعات اطمینان داشت، اما تا زمان رونمایی از بازی نمی‌توان از صحت هیچ خبری به‌طور کامل مطمئن بود.

کاربر موردنظر بار دیگر تایید کرد که واژه Village (روستا) به‌عنوان یک پسوند در نام اصلی بازی وجود خواهد داشت و هم‌چنین مشخص شده است که در بازی Resident Evil 8 دشمنان به‌مراتب از ظاهر ساده‌تر و جهش نیافته‌تری نسبت به دیگر عناوین برخوردار خواهند بود، و در میان این دشمنان شخصیت‌های عظیم‌الجثه و زره‌پوش به‌همراه زنجیرهای فولادی بلند حضور خواهند داشت.

ChaoticClaire اضافه کرد که اتمسفر و موضوع پیرامون بازی Resident Evil 8 توجه زیادی را بر رویدادهای جادویی و سحرآمیز متمرکز خواهد کرد و قرار است این اتفاقات غیرمنتظره هسته ترسناک بازی را تشکیل بدهند، این درحالی است که شایعات اخیر به این موضوع اشاراتی داشتند. همین‌طور تایید شد که زامبی‌ها در بازی نوعی زره را به‌تن خواهند داشت و دیگر خبری از هدف‌گیری آسان آن‌ها نخواهد بود. اما شاید بتوان جالب‌ترین نکته اطلاعات منتشر شده را در جمله آخر این کاربر پیدا کرد، به‌صورتی که او در پایان از عبارت: « زودتر از آن‌چه که فکر می‌کنید.» استفاده کرده است.

اما این جمله می‌تواند معنای مختلفی را به‌همراه داشته باشد، یکی از آن‌ها را شاید بتوان تاریخ رونمایی از بازی Resident Evil 8 برداشت کرد، که شاید زمان این معرفی مقداری جلو افتاده است. درحال حاضر تحلیل‌های صورت گرفته به‌این موضوع اشاره دارند که منظور این کاربر معرفی بازی Resident Evil 8 در رویداد مربوط به رونمایی از کنسول پلی‌استیشن ۵ است. و در یک فرضیه دیگر می‌توان از این جمله این‌گونه برداشت کرد که احتمالا تاریخ انتشار بازی برای زمان دوری برنامه‌ریزی نشده است و شاید این بازی در مدت زمان کوتاهی مانند زمان عرضه کنسول‌های نسل نهمی به‌بازار عرضه خواهد شد.

این درحالی است که در گذشته به‌میان آمده بود بازی Resident Evil 8 قرار است در سال ۲۰۲۱ منتشر شود، و هم‌چنین این احتمال وجود داشت که به‌دلیل شیوع ویروس کرونا و تعطیلی استودیوها مراحل توسعه بازی روندی فرسایشی به‌خود بگیرد و در نهایت در حوالی ماه اردیبهشت و خرداد سال آینده عرضه شود. اما باتوجه به این اطلاعات می‌توان امیدوار بود که شاید این بازی مراحل پایانی توسعه خود را طی می‌کند و برای انتشار در تعطیلات زمستانی سال جاری میلادی آماده خواهد شد.

باتوجه به‌رشد قابل توجه شایعات و اطلاعات لو رفته از بازی Resident Evil 8 می‌توان گفت که رونمایی از بازی به‌زودی انجام خواهد پذیرفت و مخاطبان مجبور نیستند مدت زمان زیادی را در انتظار برای آشنایی با آخرین اثر ترسناک شرکت کپکام صرف کنند.

بازی Resident Evil 8
Telegram
بازی Resident Evil 8
instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *