معماری
خانه / اخبار بازی / شایعه: بازی Cyberpunk 2077 از بازی The Witcher 3 کوتاه تر خواهد بود

شایعه: بازی Cyberpunk 2077 از بازی The Witcher 3 کوتاه تر خواهد بود

استودیو CD Project RED در مراسمی محلی‌ که در لهستان برگزار شد، جزئیاتی درباره بازی Cyberpunk 2077 ارائه داد که یکی از افراد حاضر در آن مراسم این جزئیات را منتشر کرده است. به نظر می‌رسد که هسته داستانی این بازی، از اثر نقش‌آفرینی فانتزی ساخته این استودیو کوتاه‌تر خواهد بود اما ارزش تکرار بیشتری خواهد داشت.
بازی Cyberpunk 2077

CD Project RED همچنین ادعا می‌کند که مراحل فرعی بازی Cyberpunk 2077 از بازی The Witcher 3 پیچیده‌تر خواهند بود. به گفته این استودیو بازی The Witcher 3 یک خط صاف شامل تعدادی شاخه است. در حالی که مراحل فرعی بازی Cyberpunk 2077 می‌توانند در مراحل جدید تاثیر داشته باشند و حتی می‌توانند درون مراحل اصلی و داستانی بازی گسترده شوند.

خط داستانی بازی The Witcher 3، حدود ۵۰ ساعت به طول می‌انجامید. پس باید انتظار داشته باشیم خط داستانی بازی Cyberpunk 2077 کوتاه‌تر از آن باشد.

بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ ۱۶ آپریل سال ۲۰۲۰ برای پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. همچنین صحبت‌های درباره احتمال انتشار این بازی برای کنسول‌های نسل بعد نیز شده است اما هنگام عرضه آن‌ها، آماده انتشار نخواهد بود. کنسول‌های خانگی نسل بعد در تعطیلات زمستانی سال ۲۰۲۰ میلادی در سطح جهان به فروش خواهند رسید.

بازی Cyberpunk 2077

بازی Cyberpunk 2077
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *