معماری
خانه / اخبار بازی / شایعه: بازی جدید بتمن یک ریبوت است

شایعه: بازی جدید بتمن یک ریبوت است

شایعات جدیدی در رابطه با بازی جدید استودیو WB Games Montreal منتشر شده است. همان‌طور که انتظار می‌رفت، این بازی مربوط به بتمن خواهد بود، اما ممکن است نسبت به آن چه که انتظارش را داشتیم کمی متفاوت‌ باشد. منابع ناشناسی به Geeks Worldwide گفته‌اند که بازی جدید به عنوان «soft reboot» دنیای Arkham خواهد بود و قرار است در پاییز امسال عرضه شود. این منابع همچنین فکر می‌کنند که بازی جدید علاوه بر روش‌های مختلف همکاری دو نفره و داستان مرتبط با Court of Owls، از شخصیت‌های قابل‌بازی متعددی از خانواده بتمن (Batfamily) بهره خواهد برد. پیش از این نیز شایعات مختلفی درباره چندین شخصیت قابل‌بازی از این عنوان منتشر شده بود. بازی جدید بتمن قرار است دنیای بازی‌های دی‌سی (DC Game Universe) تازه‌ای را شروع کند. یکی دیگر از استودیوهای برادران وارنر نیز روی بازی جدید سوپرمن کار می‌کند و استودیو Rocksteady نیز در حال کار روی عنوانی معرفی‌نشده از همین جهان است. البته در نهایت باید باز هم تاکید کرد که در حال حاضر، این اطلاعات به صورت رسمی تایید نشده و در حد شایعه هستند.
بازی جدید بتمن
 
استودیو WB Games Montreal مدتی است که تبلیغات مربوط به یک بازی با محوریت بتمن را شروع کرده و شایعات مختلفی نیز درباره پروژه جدید منتشر شده است. یکی از تیزرهای اخیر آن‌ها باعث شد که طرفداران مجموعه با کنار هم قرار دادن تصاویر منتشرشده، به این نتیجه برسند که این تصاویر بخشی از نشان دپارتمان پلیس شهر گاتهام (GCPD) است که خود این نشان هم در واقع بخشی از پازل بزرگ‌تری است که هنوز کامل نشده و قرار است با انتشار تیزرها و تصاویر بیشتر، شاهد تکمیل شدن آن باشیم. تا به حال، فقط نشان‌های GCPD و Court of Owls منتشر شده‌اند و طرفداران منتظر راهنمای بعدی هستند.

سازنده عنوان جدید را نباید با Rocksteady که سه گانه Batman: Arkham را ساخت، اشتباه بگیریم. استودیو WB Games Montreal بیش از همه به خاطر کار روی بازی Arkham: Origins شناخته می‌شود که از آن همیشه به عنوان قسمتی بی‌اهمیت و فراموش‌شده در جهان اصلی بازی‌های Arkham یاد شده است. بسیاری نیز آن را یک کپی ناقص از بازی Arkham City می‌دانند. این تیم همچنین در کنار Rocksteady، روی توسعه چندین DLC مربوط به بازی Arkham Knight همکاری کرده است، اما از زمان عرضه Origins در سال ۲۰۱۳ تا به امروز، خود به تنهایی بازی خاصی را توسعه نداده است.

اگرچه تا به حال تایید شده که بازی بعدی این استودیو قرار است با محوریت بتمن باشد، اما اطلاعات رسمی دیگری از آن منتشر نشده است. با توجه به شایعات مختلف و گزارشاتی که از طرف منابع بدون نام منتشر می‌شود، بهتر است همچنان منتظر اخبار رسمی این بازی از سوی سازنده آن باشیم.

بازی جدید بتمن
Telegram
بازی جدید بتمن
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *