معماری
خانه / اخبار بازی / شایعه: اطلاعات جدیدی از بازی Overwatch 2 منتشر شد

شایعه: اطلاعات جدیدی از بازی Overwatch 2 منتشر شد

اطلاعات درز پیدا کرده از همایش امسال BlizzCon هم‌چنان ادامه دارد، بعد از لو رفتن خبر معرفی بازی Overwatch 2 در این مراسم، حال نوبت به اخبار مختلف دیگر از بخش‌های جدید بازی و تغییراتی که در این نسخه قرار است صورت بگیرد، به‌دست آمده است.
بازی Overwatch 2
این اطلاعات جدید از منبع معتبر سایت ESPN به‌دست آمده که ویژگی‌های جدیدی از این بازی را تحت پوشش قرار داده است. در این گزارش‌ها آمده است که بازی Overwatch 2 قرار است تمرکز زیادی را معطوف به بخش PVE بازی کند، دقیقا برعکس آن چیزی که ما در نسخه اول بازی شاهد بودیم، در نسخه اول بازی این عنوان منحصرا برای بخش PVP شناخته شد و تا سال‌ها بعد از عرضه خود محتویات جدیدی برای این بخش توسعه و منتشر شد. حال در نسخه پیش‌رو قرار است هدف اصلی بازی بخش PVE و داستان‌پردازی عمیق شخصیت‌ها عنوان شده است.

در این گزارش‌ آمده است یک ماموریت که به احتمال زیاد در این همایش نیز قابل بازی خواهد بود، متشکل است از تیمی چهار نفره از بازیکنان که در مپ شهر Rio de Janeiro صورت خواهد گرفت، شهری که شخصیت Lucio از آن‌جا برخاسته است، پس به همین دلیل انتظار داریم اطلاعات و معرفی بیشتری از این شخصیت داشته باشیم.

یکی دیگر از اخبار این است که معرفی یک بخش چندنفره جدید بازی به‌همراه رونمایی از یک نقشه جدید برای این بخش صورت خواهد گرفت، آیتم یا شخصیت مشخص نشده‌ای به نام Push معرفی خواهد شد و ما نگاهی خواهیم انداخت به نقشه جدید که Toronto نام دارد. در گزارش سایت ESPN آمده است که ما در این مراسم حداقل شاهد معرفی یک شخصیت جدید خواهیم بود، اما شواهد چیز دیگری می‌گوید، این موضوع که Push دقیقا چه چیزی خواهد بود و ما در بخش داستانی بجای چه کسی بازی خواهیم کرد موضوعاتی هستند که در این مراسم انتظار می‌رود مشخص شوند.

مراسم BlizzCon 2019 بسیار هیجان انگیز و پرحاشیه به‌نظر می‌رسد، از یک سو شایعات مربوط به رونمایی از بازی Overwatch 2 و بازی مورد انتظار Diablo 4 و از سویی اعتراضات به واکنش شرکت Blizzard در رابطه با اعتراضات کشور هنگ کنگ، این مراسم را به نوعی پر سرو صدا کرده است.

بازی Overwatch 2
Telegram
بازی Overwatch 2
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *