معماری
خانه / اخبار بازی / احتمالا داستان سری بعدی Call of Duty در جنگ جهانی دوم واقع شود

احتمالا داستان سری بعدی Call of Duty در جنگ جهانی دوم واقع شود

طبق انتظارات هواداران، شرکت اکتیویژن (Activision) اخیراً تأیید کرد که در سه‌‌ماهه‌ی چهارم سال ۲۰۲۱ میلادی یک نسخه‌ی اصلی از سری Call of Duty عرضه خواهد شد.

Call of Duty

وقوع داستان نسخه‌ بعدی Call of Duty در جنگ جهانی دوم

اخیرا شایعاتی در فضای مجازی منتشر شدند که استودیوی اسلج‌همر گیمز (Sledgehammer Games) که سازنده‌ی دو نسخه‌ی Call of Duty: Advanced Warfare و Call of Duty: WW2 به شمار می‌آید، توسعه‌ی نسخه‌ی بعدی را بر عهده دارد. حال به تازگی شایعات جدیدی منتشر شده‌اند که به اطلاعات تازه‌ای در مورد نسخه‌ی بعدی کال اف دیوتی اشاره دارند.

به تازگی یکی از افشاکنندگان معروف اطلاعات سری کال اف دیوتی تحت عنوان Victor_Z بر روی حساب کاربری توییتر خود به نشانه‌هایی از استودیوی اسلج‌ همر گیمز اشاره کرد. وی در حساب کاربری خود، تصویری از بازی Call of Duty: WW2 را منتشر ساخت که اشاره‌ای مستقیم به جنگ جهانی دوم و استودیوی سازنده دارد. سپس در توضیحات آن تنها به گذاشتن علامت یک چکش بسنده کرد. حال با توجه به این که بازسازی بازی Call of Duty: WW2 توسط استودیوی اسلج‌همر گیمز دور از انتظار رفت، می‌توان احتمال داد که نسخه‌ی بعدی کال اف دیوتی باز هم در جریان وقایع جنگ جهانی دوم رخ دهد.

سری کال اف دیوتی طی چندین سال گذشته چندین محیط و دوران گوناگون را برای بازی‌بازان فراهم نموده است. در سال‌های قبل شاهد بودیم که مبارزات سری کال اف دیوتی از جنگ جهانی دوم به جنگ‌های ویتنام، عملیات‌های مدرن و چریکی ضدتروریستی و حتی میدان‌های نبرد آینده‌نگر منتقل شد. لازم به ذکر است که آخرین باری که این سری به نمایش جنگ جهانی دوم پرداخت، به سال ۲۰۱۷ باز می‌گردد.

Telegram\giftcardbaz
Telegram/giftcardbaz
Instagram\giftcardbaz
Instagram/giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *