معماری
خانه / اخبار بازی / شایعه‌: پروژه بعدی راک استار نه Bully 2 است و نه GTA 6

شایعه‌: پروژه بعدی راک استار نه Bully 2 است و نه GTA 6

طبق شایعات منتشر شده، پروژه بعدی راک استار نه یک نسخه از GTA بوده و نه Bully 2، بلکه قرار است با یک بازی در قرون وسطی روبرو باشیم که همانند دیگر پروژه‌های این شرکت، در جهانی بزرگ و واقعی روایت می‌شود.

پروژه بعدی راک استار

راک‌استار شرکتی نیست که بخواهد هر ۲ سال یک بار بازی منتشر کند. در نسل هشتم، تنها شاهد یک بازی جدید از این شرکت بودیم ولی همان یک بازی به قدری کامل و قدرتمند ظاهر می‌شود که هیچ جای گلایه‌ای از این شرکت باقی نمی‌گذارد. بازی Red Dead Redemption 2 با این که تنها بازی جدید منتشر شده توسط شرکت مذکور است، ولی چه از نظر منتقدین و چه از نظر فروش، از بسیاری شرکت‌های دیگر که ۷ یا ۸ بازی در طول نسل هشتم منتشر کرده‌اند، موفق‌تر ظاهر شد. اکنون که صحبت بر سر پروژه‌ی بعدی را‌ک‌استار بسیار زیاد است، شایعاتی منتشر شده‌اند که نشان می‌دهند این شرکت به دنبال GTA 6 یا Bully 2 نیست، بلکه قصد دارد تا یک مجموعه‌ی کاملا جدید را خلق کند.

شایعات چنین بیان می‌کنند که راک‌استار به دنبال ساخت یک بازی در دوران قرون وسطی است و به احتمال زیاد نیز در نیمه‌ی اول سال ۲۰۲۱ عرضه خواهد شد، پس باید منتظر معرفی این بازی در آینده‌ی نه چندان دور باشیم. منبع شایعات نیز به واسطه‌ی اطلاعات درستی که پیش از این در رابطه با راک‌استار منتشر کرده بود، نسبتا قابل اعتماد است. کاملا واضح بیان نشده که بازی در قرون وسطی روایت می‌شود، ولی با توجه به این نکته که حضور مبارزات شمشیری و البته دوئل در بازی ذکر شده، چنین گمان می‌کنیم که بازی در قرون وسطی روایت خواهد شد.

در حالت عادی، نباید شایعاتی که در رابطه با بازی‌های راک‌استار منتشر می‌شوند را زیاد جدی گرفت؛ چرا که تمامی منابع مختلف تلاش می‌کنند با این شایعات بر سر زبان‌ها بیایند، ولی شایعه‌ی ساخت بازی جدید در رابطه با قرون وسطی، توسط چندین منبع مختلف ذکر شده است که کمی تامل برانگیز است.

به هر حال، باید منتظر بود و مشاهده کرد که شرکت راک‌استار پس از این که غرب وحشی را به کلی به تسخیر خود دراورد، به سراغ مدرسه خواهد رفت یا به قرون وسطی.

پروژه بعدی راک استار
Telegram
پروژه بعدی راک استار
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *