معماری
خانه / موبایل و تبلت / شایعات جدید از عرضه ۴ مدل ایفون ۱۲ در سال ۲۰۲۰ خبر می‌دهند

شایعات جدید از عرضه ۴ مدل ایفون ۱۲ در سال ۲۰۲۰ خبر می‌دهند

گزارش‌های جدید حاکی از آن است که شرکت اپل تصمیم دارد تا در پاییز ۲۰۲۰ میلادی ۴ مدل جدید از تلفن‌های هوشمند ایفون ۱۲ را آماده عرضه به بازار کند.

ایفون 12

تا پیش از این، مینگ چی کو طی بررسی‌ها و پیش بینی‌های خود اعلام کرده بود که شرکت اپل تصمیم دارد تاآیفون SE 2 را در نیمه اول سال ۲۰۲۰ میلادی آماده عرضه به بازار کند. اما حالا گزارش‌های اخیر بر این ادعااست که این تلفن هوشمند نیز در کنار ۳ مدل از سری ایفون ۱۲ قرار است در پاییز آماده معرفی و عرضه به بازار شوند.

این گزارش جدید توسط موسسه جی پی مورگان منتشر شده است و پس از آن خبرگزاری دیگر نظیر CNBC به آن استناد کرده‌اند و اعلام کرده‌اند که اپل ۴ مدل جدید از تلفن‌های هوشمند اپل را در کنفرانس پاییزی خود رونمایی و آماده عرضه به بازار می‌کند.

Samik Chatterjee تحلیلگر موسسه جی پی مورگان طی این گزارش اعلام کرده که اپل در حال ساخت ۴ مدل آیفون با سایز ۵٫۴ اینچ، ۶٫۱ اینچ و بزرگ‌ترین آیفون با ۶٫۷ اینچ است که دو مدل از آن‌ها شامل آیفون ۶٫۱ و ۶٫۷ اینچی از جمله پرچم‌داران آیفون در سال ۲۰۲۰ و دو نسخه ۵٫۴ و ۶٫۱ اینچی به عنوان نسخه میان رده محصول خواهد شد.

پرچم‌داران ۶٫۱ و ۶٫۷ اینچی آیفون‌ها در سال ۲۰۲۰ مجهز به دوربین سه‌گانه به همراه پشتیبانی از سیستم ارتباطی ۵G خواهند بود. نسخه‌های میان رده ۶٫۱ و ۵٫۴ اینچی نیز از دوربین دوگانه و سیستم ارتباطی LTE پشتیبانی می‌کنند و بدون سنسور تشخیص چهره فیس آیدی آماده عرضه می‌شوند.

این پیش بینی نشان می‌دهد که اپل در سال ۲۰۲۰ میلادی دو مدل تلفن هوشمند ۶٫۱ اینچ را آماده عرضه به بازار می‌کند که یکی از آن‌ها از جمله پرچم‌داران آیفون‌ها با دوربین سه‌گانه و نسخه دیگر از جمله نسخه‌های میان رده این تلفن‌های هوشمند با دوربین دوگانه آماده عرضه به بازار می‌شود.

 ایفون 12
Telegram

 ایفون 12

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *