معماری
خانه / اخبار بازی / سیستم امتیازدهی بازی Call of Duty: Modern Warfare تغییر کرده است

سیستم امتیازدهی بازی Call of Duty: Modern Warfare تغییر کرده است

سیستم امتیازدهی بازی Call of Duty: Modern Warfare که به نام Prestige شناخته می‌شد، اکنون جایگزین سیستم جدیدی می‌شود که می‌تواند به بازیکنان پاداش بیشتری بدهد و آن‌ها را در زمینه پیشرفت در بازی راضی نگه دارد.
سیستم امتیازدهی بازی Call of Duty: Modern Warfare

در سیستم جدید، بازیکنان در سطح‌های ۱ تا ۵۵ قرار می‌گیرند که «Enlisted Ranks» نامیده می‌شود، ولی پس از آن XP کسب شده توسط بازیکنان به «Seasonal Officer Ranks» افزوده می‌شود. وقتی به لوِل ۵۵ برسید، Officer Rank شما Command Sergeant Major V خواهد بود که پس از آن Officer Rank 1 قرار دارد. در هر فصل ۱۰۰ سطح مختلف از Officer Ranks وجود خواهد داشت.

بالابردن سطح خود نیز همانند Enlisted Ranks است که با بازی کردن و گرفتن XP می‌توانید به رنک‌‎های بالاتری دست پیدا کنید. همچنین به Officer Challenges دسترسی پیدا می‌کنید که با انجام دادن آن‌ها می‌توانید XP کسب کنید و روبان‌های جدید بگیرید. وقتی به Office Rank 100 برسید، یک پوسته برای اسلحه و یک لوگوی متحرک دریافت می‌کنید.

درکنار این‌ها، می‌توانید با انجام دادن Challenge Missions، XP دریافت کنید. در منوی Barracks نیز بسیاری چالش جدید وجود خواهد داشت و متعلقات اسلحه‌ها به ۵۰ می‌رسد. به این معنی که در Modern Warfare بسیاری کار برای انجام دادن وجود دارد.

Call of Duty: Modern Warfare این هفته در تاریخ ۲۵ اکتبر (۳ آبان) برای PC، PS4 و Xbox One عرضه خواهد شد.

سیستم امتیازدهی بازی Call of Duty: Modern Warfare
Telegram
سیستم امتیازدهی بازی Call of Duty: Modern Warfare
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *