معماری
خانه / اخبار بازی / پرفروش ترین / نینتندو لیستی از پرفروش ترین بازی های نینتندو سوییچ منتشر کرد

نینتندو لیستی از پرفروش ترین بازی های نینتندو سوییچ منتشر کرد

به تازگی نینتندو لیستی از پرفروش ترین بازی های نینتندو سوییچ منتشر کرد.

پرفروش ترین بازی های نینتندو سوییچ

لیست  پرفروش ترین بازی های نینتندو سوییچ

چند سالی است که از عرضه کنسول نینتندو سوییچ می‌گذرد و در این مدت نینتندو توانسته با عناوین انحصاری خود به فروش چشم‌گیری برسد، حال به مانند همیشه نینتندو با بروزرسانی جدول فروش عناوین خود، پرفروش‌ترین بازی‌های این کنسول را با طرفداران خود به اشتراک می‌گذارد. به مانند گذشته عناوین Mario Kart 8 Deluxe و Animal Crossing: New Horizons به پیشتازی خود در لیست پرفروش‌ترین‌ها ادامه می‌دهند. در ادامه نیز عناوین Super Smash Bros. Ultimate و The Legend of Zelda: Breath of the Wild نیز به ترتیب با فروش ۲۲٫۸۵ و ۲۱٫۴۵ میلیون نسخه، رده‌های بعدی این جدول را به خود اختصاص می‌دهند.

عنوان Super Mario Odyssey نیز با فروش ۲۰٫۲۳ میلیون نسخه‌ای خود وارد باشگاه بیست میلیونی‌های نینتندو شد. دیگر عناوین چشمگیر در این لیست، Luigi’s Mansion 3 با ۹٫۱۳ میلیون نسخه و Clubhouse Games: 51 Worldwide Classics با ۲٫۶۲ میلیون نسخه می‌باشند. همچنین عنوان Hyrule Warriors: Age of Calamity نیز با فروش ۲٫۸۴ میلیون نسخه و بدون احتساب فروش خود در ژاپن توانست به فروش چشمگیری برسد.

در خصوص عنوان Hyrule Warriors: Age of Calamity، نینتندو تنها مسئول فروش این بازی در اروپا و آمریکای شمالی ‌می‌باشد به همین علت آمار فروش سایر مناطق در این لیست لحاظ نشده است، با این‌حال مسئول فروش این عنوان در ژاپن، Koei Tecmo به تازگی اعلام کرد این عنوان در ژاپن بیش از ۳٫۵ میلیون نسخه فروش داشته است.

Telegram/giftcardbaz
Telegram/giftcardbaz
Instagram/giftcardbaz
Instagram/giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *