معماری
خانه / اخبار / اخبار گوناگون / گفتگو جیم رایان درباره پشتیبانی از کنسول پلی‌ استیشن ۴ تا چند سال آینده

گفتگو جیم رایان درباره پشتیبانی از کنسول پلی‌ استیشن ۴ تا چند سال آینده

شرکت سونی درطول ماه‌های اخیر در رابطه با چگونه باور خود به نسل‌ها صحبت کرده است و آن‌ها می‌خواهند بازی‌ها را برای پلی‌ استیشن ۵ عرضه نمایند که تنها برروی این کنسول در دسترس باشند. اما با این حال کنسول پلی‌ استیشن ۴ همچنان به کار خود ادامه می‌دهد و بازی‌هایی مانند Marvel’s Spider-Man: Miles Morales و Horizon Forbidden West برروی این کنسول عرضه می‌شوند. در همین راستا، رییس بخش پلی‌استیشن به‌تازگی اعلام کرده است که آن‌ها همچنان به دنبال پشتیبانی از کنسول پلی‌استیشن ۴ و راضی نگه‌داشتن بازی‌بازان این پلتفرم خواهد بود.

کنسول پلی‌ استیشن 4

پشتیبانی سونی از کنسول پلی‌ استیشن ۴

به گفته‌ی آقای جیم رایان (Jim Ryan)، رییس پلی‌استیشن، پشتیبانی از کنسول پلی‌استیشن ۴ حداقل تا سال ۲۰۲۲ میلادی ادامه خواهد یافت. وی در مصاحبه‌ی اخیر خود با وب‌سایت GameIndustry اظهار داشت که به دلیل ویروس COVID-19 مخاطبان کنسول پلی‌استیشن ۴ افزایش چشمگیری داشته است و این مورد باعث شده تا سونی به تداوم رشد خود فکر کند و این شرکت قصد دارد مخاطبان خود را با ارائه‌ی محتوای مختلف برای مدتی دیگر درگیر نماید.

آقای رایان در این باره گفت:

به طور مشخص با توجه به مواردی که در ۶ ماه اخیر مشاهده کرده‌ایم، چشم‌انداز و افق دید ما نسبت به آنچه که به‌ عنوان پتانسیل رشد جامعه کاربری پلی‌استیشن ۴ از آن یاد می‌شود، متحول شده است. جامعه‌ی مخاطبان کنسول‌ها پلی‌استیشن ۴، حداقل تا سال‌های ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲ میلادی غالب کاربران کنسول‌های سونی را تشکیل خواهند داد. شش ماه گذشته نشان داده است که ما می‌توانستیم این کار را تا حدی انجام دهیم. چیزی که شاید پیش از بحران شیوع کرونا این‌طور به نظر نمی‌رسید.

البته این اولین باری نیست که شرکت سونی به طور علنی این موضع را اتخاذ می‌کند. آن‌ها پیش‌تر نیز از پشتیبانی کنسول پلی‌ استیشن ۴ تا چند سال آینده سخن گفته بودند. انتظار می‌رود که دست‌کم تا سال ۲۰۲۲ شاهد پشتیبانی و عرضه‌ی محتوای جدید برای کنسول پلی‌ استیشن ۴ باشیم. به طور مشخص بسیاری از کاربران کنسول‌های نسل فعلی نیز انتظار دارند که حداقل تا دو سال آینده از کنسول‌های آن‌ها پشتیبانی شود.

Telegram>giftcardbaz
Telegram>giftcardbaz
Instagram>giftcardbaz
Instagram>giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *