معماری
خانه / پلی استیشن 5 / گزارش | سونی در مقطعی به دنبال افزایش قیمت بازی های نسل جدید به بیش از ۷۰ دلار بود

گزارش | سونی در مقطعی به دنبال افزایش قیمت بازی های نسل جدید به بیش از ۷۰ دلار بود

با ورود به نسل جدید کنسول‌های خانگی، چیزهای بسیاری برای هیجان‌زده شدن بازی‌بازان وجود دارد. از جمله‌ی ویژگی‌های کنسول‌های نسل نهمی می‌توان به قابلیت درایوهای SSD، بارگذاری سریع بازی‌ها، قدرت بالای گرافیکی و افزایش کیفیت بصری بازی‌ها، قابلیت‌های کنترلر دوال‌ سنس پلی‌ استیشن ۵ و دیگر موارد اشاره کرد. با این حال به نظر می‌رسد افزایش قیمت بازی های نسل جدید با ۱۰ دلار افزایش قیمت نسل به قبل و با قیمت ۷۰ دلاری عرضه می‌شوند و احتمالاً این به یک استاندارد در نسل نهم تبدیل خواهد شد. شرکت‌هایی مانند تیک-تو اینتراکتیو (Take-Two Interactive) و سونی با افزایش ۱۰ دلاری قیمت بازی‌ها موافقت کرده‌اند. با این وجود به نظر می‌رسد سونی در مقطعی حتی به دنبال افزایش بیشتر قیمت بازی‌های کنسول پلی‌ استیشن ۵ بود.

افزایش قیمت بازی های نسل جدید

افزایش قیمت بازی های نسل جدید

طبق گزارش جدید خبرگذاری بلومبرگ (Bloomberg)، شرکت سونی در مقطعی به دنبال افزایش قیمت بازی‌ها به بیش از ۷۰ دلار بود. ظاهراً افزایش قیمت بازی‌ها موضوعی محسوب می‌شود که برای مدت‌ها در بین مدیران بالاتر مورد بحث بوده‌اند. زیرا بسیاری احساس می‌کردند که این کار به دلیل مواردی مانند تورم و افزایش هزینه های توسعه بازی به تاخیر افتاده است.

در حالی که تعدادی از ناشران به افزایش قیمت نهایی بازی‌ها در نسل جدید انتقاد کرده‌اند، اما به نظر می‌رسد ۷۰ دلار یک قیمت استاندارد برای عناوین نسل نهمی در ایالات متحده خواهد بود. کنسول پلی‌ استیشن ۵ در تاریخ ۲۲ آبان (۱۲ نوامبر) عرضه خواهد شد.

Telegram>giftcardbaz
Telegram>giftcardbaz
Instagram>giftcardbaz
Instagram>giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *