معماری
خانه / اخبار بازی / سونی در حال کار بر روی نسخه‌ جدید یکی از فرنچایز‌‌های معرفی شده‌ پلی استیشن است

سونی در حال کار بر روی نسخه‌ جدید یکی از فرنچایز‌‌های معرفی شده‌ پلی استیشن است

بر اساس جدیدترین گزارشات به دست آمده، به نظر می‌رسد استودیوی مخفی شرکت سونی واقع در سن دیگو مشغول کار برروی نسخه‌ی جدید یکی از فرنچایز‌های معرفی شده‌ پلی استیشن است.

پلی استیشن

استودیوی مخفی شرکت سونی در حال کار بر روی نسخه‌ی جدید یکی از فرنچایز‌‌های معرفی شده‌ پلی استیشن است

طی چند ماه گذشته شایعات و حدس و گمانه‌زنی‌های بسیاری پیرامون استودیو‌ی مخفی واقع در سن دیگوی شرکت سونی منتشر شده است، با این حال همچنان کمپانی سونی هیچ‌گونه اطلاعاتی را پیرامون پروژه‌ی در حال توسعه‌ی این استودیو منتشر نکرده است.

حال به تازگی آقای مایکل مامباور (Michael Mumbauer)، رهبر تیم Visual Arts Service Group که گفته می‌شود این تیم ارتباط تنگاتنگی با پروژه‌ی در حال توسعه‌ی استودیوی سن دیگوی سونی دارد، اطلاعاتی را در خصوص آخرین پروژه‌ی مشغول به کار خود در حساب لینک‌دین‌شان به اشتراک گذاشته‌اند که به نظر می‌رسد به اثر در حال توسعه‌ی استودیوی سن دیگوی شرکت سونی ارتباط دارد.

پلی استیشن

بر اساس اطلاعاتی که آقای مایکل مامباور در قالب به‌روزرسانی رزومه‌ی کاری خود به اشتراک گذاشته‌اند، به نظر می‌رسد پروژه‌ی در حال توسعه‌ی استودیوی سن دیگو یک اثر AAA (بازی تریپل ای به عناوینی با بودجه‌ی تولید بالا گفته می‌شود) و اکشن-ماجرایویی است که به نوعی نسخه‌ی جدیدی از یکی از فرنچایز‌های حال حاضر کمپانی سونی نیز محسوب می‌شود. همچنین در ادامه‌ ایشان بیان کرده‌اند که این اثر با یک موتور بازی‌سازی کاملاً اختصاصی در حال توسعه است.

طبق صحبت‌های آقای مایکل مامباور بسیاری از طرفداران گمان می‌کنند که ایشان در حال اشاره به نسخه‌ی جدیدی از مجموعه‌ی Uncharted هستند، با این وجود باید تا تأیید رسمی کمپانی سونی منتظر بمانیم. نظر شما در رابطه با این موضوع چیست؟ فکر می‌کنید استودیوی مخفی شرکت سونی مشغول توسعه‌ی چه عنوانی است؟

Telegram/giftcardbaz
Telegram/giftcardbaz
Instagram/giftcardbaz
Instagram/giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *