معماری
خانه / پلی استیشن 5 / سونی درباره شعار پلی استیشن ۵ توضیح داد

سونی درباره شعار پلی استیشن ۵ توضیح داد

سونی از سال ۲۰۱۸، هنگام انتشار بازی Marvel’s Spider-Man شروع به استفاده از شعارهایی کرد که مرتبط با برند پلی استیشن بودند. اکنون به نظر می‌رسد این کمپانی قصد دارد استفاده از این شعارها را ادامه دهد تا برند پلی استیشن ۵ با عناوین خاصی در سراسر جهان شناخته شود. اکنون توضیحاتی درباره شعار پلی استیشن ۵ داده است که در ادامه به مرور آن میپردازیم.

شعار پلی استیشن ۵

سونی در ابتدا از شعار “Play Has No Limits” برای برند پلی استیشن ۵ استفاده کرد. آن‌ها اکنون باور دارند پلی استیشن ۵ با این شعار در سراسر جهان توزیع می‌شود و همه پلی استیشن ۵ را با این شعار خواهند شناخت. در مصاحبه‌ای بازی اریک لمپل (Eric Lempel)، مدیر اجرایی بخش سرگرمی‌های سونی، صحبت از این شد که این کمپانی چگونه این شعار را برای پلی استیشن ۵ انتخاب کرد. او در صحبت‌هایش گفت:

ما برای مدت زیادی به این موضوع و نحوه پخش آن در سراسر جهان فکر کردیم. طبیعتا این شعار به زبان‌های مختلف، وابسته به کشوری که در آن نشر پیدا می‌کند، ترجمه می‌شود، اما مهم است که بدانید اولین نیت ما از این شعار، هماهنگی و سازگاری آن با فضای برند پلی استیشن است. به طوری که بازتاب کامل محصولات ما باشد. به همین علت شعار “Play Has No Limits” را انتخاب کردیم.

او در ادامه صحبت‌هایش افزود:

ما باور داریم که این شعار با تمامی امکانات و توانایی‌های پلی استیشن هم‌خوانی دارد. همانطور که می‌دانید، یکی از ستون‌های اصلی برند پلی استیشن، عبور و تخطی از تمامی مرزها است. ما قبل‌تر نشان داده‌ایم که به دنبال ارائه تجربه‌های تازه و هیجان‌انگیز هستیم و این شعار، به این معنی است که ادامه دادن این کار را هیچ وقت متوقف نمی‌کنیم.

لمپل همچنین اعلام کرد که سونی قصد دارد تا بازاریابی را در نواحی و کشورهای کوچک‌تر ادامه دهد تا در نهایت کمپین‌های بزرگ‌تری را برای پلی استیشن در نواحی بزرگ‌تر ایجاد کند.

Telegram/giftcardbaz
Telegram/giftcardbaz
Instagram>gfitcardbaz
Instagram>gfitcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *