معماری
خانه / پلی استیشن 5 / سونی تصویری از طرح اولیه‌ پلی‌ استیشن ۵ را منتشر شد

سونی تصویری از طرح اولیه‌ پلی‌ استیشن ۵ را منتشر شد

هفته‌های زیادی است که کنسول نسل نهمی پلی‌استیشن ۵ به صورت تجاری در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد. حال به تازگی شرکت سونی، تصویری از طرح اولیه‌ پلی‌ استیشن ۵ که ساخت و طراحی این کنسول قدرتمند و منحصر به فرد را با مخاطبان به اشتراک گذاشته است تا بیشتر با روند خلق این محصول فوق‌العاده آشنا شوند.

طرح اولیه‌ پلی‌ استیشن 5

همان‌طور که گفته شد، چندین ماه از معرفی کنسول پلی‌استیشن ۵ می‌گذرد و بسیاری از بازی‌بازان توانسته‌اند در هفته‌های گذشته، بازی‌های دلخواه خود را با این محصول قدرتمند تجربه نمایند. با این که این کنسول هم‌اکنون در دسترس تمامی علاقه‌مندان قرار دارد اما ممکن است آن‌ها فراموش کرده باشند که در زمان قبل از رونمایی رسمی از پلی‌استیشن ۵، چه حدس و گمان‌های متفاوت و جالبی در مورد ظاهر آن زده شده بود. حال به تازگی شرکت سونی چند تصویر رسمی از طرح‌های اولیه‌ی کنسول پلی‌استیشن ۵ را منتشر کرده است تا علاوه بر نشان دادن الگوی اولیه‌ی آن، به نمایش تغییرات ریز و جزئی که در گذر زمان در ظاهر این کنسول رخ داده نیز بپردازد.

برای شروع، می‌توان به بررسی طرح اولیه‌ی کنترلر DualSense کنسول پلی‌استیشن ۵ پرداخت. در این طرح می‌توان قابلیت جدا شدن صفحات رویی، محل قرارگیری تریگرهای تطبیق‌پذیر و سایر کلیدها را مشاهده نمود. نکته‌ی قابل توجه شاید پایه‌ی بنفش یکی از کلیدها باشد که می‌تواند به رنگ اولیه‌ی این کنترلر و یا نسخه‌ی قرار گرفته در اختیار توسعه‌دهندگان اشاره داشته باشد.

تصاویری از طرح اولیه‌ پلی‌ استیشن ۵

طرح اولیه‌ پلی‌ استیشن 5

علاوه بر طرح اولیه‌ی کنترلر DualSense، می‌توان در دو تصویر بعدی الگوی نخست کنسول پلی‌استیشن ۵ را مشاهده نمود. در این تصاویر می‌توان طرح هر دو نسخه‌ی استاندارد و دیجیتالی این کنسول را مشاهده کرد که نشان می‌دهد شرکت سونی از همان روزهای ابتدایی ساخت این محصول نسل نهمی، به فکر ارائه‌ی دو نسخه‌ی متفاوت بوده است. همچنین می‌توان قابلیت جدا شدن صفحات جانبی برای شخصی‌سازی و نظافت راحت‌تر ظاهر کنسول را نیز مشاهده نمود. مهم‌ترین نکته شاید شباهت بسیار زیاد این طرح اولیه با محصول نهایی است که به راحتی بر تمام تصاویر لو رفته قبل از رونمایی رسمی از ظاهر پلی‌ استیشن ۵ خط بطلان می‌کشد.

طرح اولیه‌ پلی‌ استیشن 5

طرح اولیه‌ پلی‌ استیشن 5

کنسول پلی‌استیشن ۵ تاکنون فروش بسیار خوبی در فروشگاه‌های سراسر جهان داشته است و به نظر می‌رسد یک نسل موفق و پر قدرت دیگر را برای بخش پلی‌ استیشن شرکت سونی و هواداران آن در نظر گرفته باشد. در پایان شما می‌توانید تحلیل فنی این محصول نسل نهمی را در این نشانی مشاهده نمایید.

Telegram/giftcardbaz
Telegram/giftcardbaz
Instagram/giftcardbaz
Instagram/giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *