معماری
خانه / پلی استیشن 5 / تایید شد | سونی به زودی از بازی های پلی استیشن ۵ رونمایی می کند

تایید شد | سونی به زودی از بازی های پلی استیشن ۵ رونمایی می کند

سونی تا به امروز از هر گونه معرفی و رونمایی مربوط به پلی استیشن ۵ جلوگیری کرده و هیچ خبری از ظاهر کنسول، قیمت و یا بازی های پلی استیشن ۵ منتشر نشده. اما با توجه به سخنان آقای کنیچیرو یوشیدا (Kenichiro Yoshida)، رئیس کل کمپانی سونی، ظاهرا در حال نزدیک شدن به روز موعود و معرفی کامل از کنسول نسل بعدی سونی هستیم.

بازی های پلی استیشن 5

آقای یوشیدا با بیان اینکه پلی استیشن ۵ قطعا در تعطیلات انتهای سال ۲۰۲۰ عرضه خواهد شد، اعلام کرد:« به زودی عناوین قدرتمندی برای عرضه هم‌زمان با پلی استیشن ۵ معرفی خواهند شد.»

هرچند پیش از این هم منابع متعددی خبر از نزدیک بودن معرفی کامل از پلی استیشن ۵ داده بودند، اما با توجه به سخنان امروز آقای یوشیدا پس از عقب افتادن یک هفته ای رویدادی که سونی برای روز ۱۵ خرداد برنامه ریزی کرده بود، باید منتظر اتفاقات بزرگی در روز ۲۲ خرداد در رابطه با پلی استیشن ۵ باشیم.

بازی های پلی استیشن 5

تاریخ ذکر شده با برنامه ریزی های سونی برای معرفی پلی استیشن ۴ هم مطابقت دارد. دقیقا هفت سال پیش و در روز ۲۰ خرداد سونی پس از سکوت کامل خبری، از پلی استیشن ۴ رونمایی کرد و این موضوع اهمیت رویداد پیش رو را دوچندان می‌کند.

سونی در محافظت از انتشار اطلاعات در رابطه با پلی استیشن ۵ بسیار موفق عمل کرده و تنها ویدیو گیم‌ پلی ای که به صورت رسمی روی پلی استیشن ۵ اجرا شده، تک دموی معرفی از آنریل انجین ۵ بوده است. زمان زیادی تا معرفی بازی‌های بزرگ نسل بعدی باقی نمانده است.

بازی های پلی استیشن 5
Telegram
بازی های پلی استیشن 5
instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *