معماری
خانه / پلی اسیتشن پلاس / سونی از برنامه‌ های خود برای پلی‌ استیشن پلاس می‌گوید

سونی از برنامه‌ های خود برای پلی‌ استیشن پلاس می‌گوید

سونی اخیرا در مورد برنامه‌های خود برای آینده‌ی پلی‌ استیشن پلاس اعم از پشتیبانی از بازی‌های پلی‌استیشن ۴ و اضافه شدن بازی‌های پلی‌استیشن ۵ به این سرویس، صحبت کرده است.

پلی‌ استیشن پلاس

توضیحات سونی درباره آینده پلی‌ استیشن پلاس

تنها دو روز تا عرضه‌ی پلی‌استیشن ۵ باقی مانده است و هواداران این کنسول دوست دارند بدانند که چه تغییراتی برروی پلی‌استیشن پلاس اعمال خواهد شد و آینده‌ی این سرویس چگونه خواهد بود. سونی هم برخی از سوالات این هواداران را پاسخ داده است. پلی‌استیشن پلاس به مدت یک دهه، به یکی از سرویس‌های اصلی پلی‌ استیشن تبدیل شده است. طرح پلی‌استیشن پلاس آن قدر موفق بود که دو سال بعد، مایکروسافت طرح Games With Gold را برای ایکس‌ باکس ۳۶۰ آغاز کرد.

در ده سال گذشته، بازی‌بازان بسیاری به لطف بازی‌های رایگان پلی‌استیشن پلاس، مجموعه‌ی گسترده‌ای را جمع‌آوری کرد‌اند و اولین خبر خوب این است که مجموعه‌ی آن‌ها برروی پلی‌ استیشن ۵ دست نخورده باقی خواهد ماند. بازی‌های پلاس پلی‌استیشن ۴ برروی پلی‌استیشن ۵ قابل بازی هستند. البته اشتراک پلی‌استیشن پلاس ضروری خواهد بود.

سونی همچنین قصد دارد که به صورت ماهیانه، بازی‌های پلی‌ استیشن ۵ را هم به این سرویس اضافه کند. مثلا در همین ابتدای کار، نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ Bugsnax برای مشترکین پلی‌ استیشن پلاس رایگان خواهد بود. همچنین Playstation Plus Collection یکی دیگر از ویژگی‌های انحصاری پلی‌ استیشن ۵ است که در آن بازی‌بازان به تعدادی از عناوین مشهور و موفق نسل قبل دسترسی خواهند داشت. عناوینی مانند God of War، Bloodborne و Uncharted 4: A Thief’s End.

بدون شک نسل نهم، مشتری‌ مدارانه‌ترین نسل کنسولی تاریخ خواهد بود. البته استراتژی سونی کمی با مایکروسافت متفاوت است. در حالی که ایکس‌ باکس سری ایکس در سال اول عرضه، فاقد انحصاری خواهد بود و در عوض از نسل قبل پشتیبانی کاملی خواهد کرد. باید منتظر ماند و دید که در بلندمدت، چه استراتژی موفق‌تر و سودده‌تر خواهد بود.

پلی‌استیشن ۵ در تاریخ ۱۲ نوامبر (۲۲ آبان) در آمریکای شمالی و استرالیا و در تاریخ ۱۹ نوامبر (۲۹ آبان) هم در اروپا عرضه خواهد شد.

 

برای خرید گیفت کارت پلی استیشن پلاس کلیک کنید

Telegram>giftcardbaz
Telegram>giftcardbaz
Instagram>giftcardbaz
Instagram>giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *