معماری
خانه / پلی استیشن 5 / سورپرایز بزرگ سونی در رویداد بعدی پلی‌ استیشن ۵

سورپرایز بزرگ سونی در رویداد بعدی پلی‌ استیشن ۵

احتمالاََ شرکت سونی پنجشنبه‌ این هفته چند سورپرایز بزرگ را برای رویداد پلی‌ استیشن ۵ ترتیب داده است و شما با یکی از بزرگ‌ترین مراسم‌های آن‌ها رو به رو هستید.

پلی‌ استیشن 5

سونی پنجشنبه‌ی این هفته (۱۶ سپتامبر) رویداد بعدی خود را برگزار کرد و فضای مجازی به شدت برای این مراسم هیجان‌زده هستند. طرفداران امید دارند قیمت، تاریخ عرضه و زمان پیش‌خرید را دریافت کنند و این درحالی است که مراسم برروی بازی‌های دوره‌ی لانچ و فراتر از آن تمرکز خواهد داشت. مطمئناََ با نزدیک شدن به زمان عرضه‌ی کنسول‌های نسل بعدی شرکت‌های سونی و مایکروسافت قصد دارند از برگ‌های برنده‌ی خود رونمایی کنند. مطمئناََ بزرگ‌ترین یا یکی از برترین برگ‌های‌ برنده‌ی مایکروسافت قیمت پایین ایکس‌ باکس سری اس بود اما چیزی که سونی در آن دست بالاتر را دارد محتوا است و ما انتظار غافلگیری‌های متعدد را داریم.

یک توییت مشخص بین طرفداران پلی‌استیشن به سرعت در حال پخش شدن است که به رونمایی‌های بزرگ در مراسم پنجشبه اشاره دارند. توییت از سمت مدیر ارشد بخش طراحی صدای پلی‌استیشن، جرمی وویلُت (Jeremie Voilot) منتشر شده است. وُیلُت در توییت خود اعلام کرد که برای رویداد پنجشبه هیجان زده است و حتی کارمندان شرکت سونی هم “همه چیز را ندیده‌اند”. در ادامه او توضیح داد که مطمئن است از این مراسم شگفت زده خواهد شد.

طرفداران شرکت سونی به شدت غافلگیر شده‌اند که حتی یکی از کارمندان ارشد پلی‌ استیشن از تمامی رمز و رازها و پروژه‌های در دست ساخت آگاهی ندارند. مشخصاََ چنین رویکرد سونی در رابطه با حفظ اطلاعات باعث شده است هایپ خاصی پیرامون آثار و کنسول نسل بعدی آن‌ها به وجود آید. با وجود استودیوهای متعددی که شرکت سونی در چنته دارد مطمئنآََ تصور چند غافلگیری بزرگ سخت به نظر نمی‌رسد.

همچنین اگر اخبار و شایعه‌های مهم سال ۲۰۲۰ را دنبال کرده باشید حتماََ به این گزارش برخورده‌اید که بازی جدید Silent Hill توسط شرکت سونی مراحل ساخت را طی می‌کند. حتی شایعه‌هایی وجود داشت که قرار بود در رویداد قبلی از این پروژه رونمایی شود اما نمایش آن با تاخیر مواجه شده است که البته احتمالاََ دلیل آن وجود Resident Evil Village بود و دیگر نیازی به وجود دو اثر ترسناک در یک مراسم نیست. از طرفی شایعه‌ی پرده‌برداری از Final Fantasy 16 و انحصاری زمانی بودن آن نیز مدت زیادی در فضای مجازی وجود دارد.

فعالیت اخیر آقای کوری بارلاگ (Cory Barlog)، کارگردان God of War، در توییتر نیز می‌تواند به رونمایی از ادامه‌ی God of War 2018 یا پروژه‌ی جدید سانتامونیکا (Santa Monica) اشاره داشته باشد. آقای بارلاگ نه تنها توییت‌های متعددی مرتبط با سری God of War را به اشتراک گذاشته است بلکه کاور پروفایل خود را نیز به یک تصویر از God of War غییر داد. باز هم باید این را بگویی که هیچ کدام از این‌ها به طور صد درصدی رونمایی از God of War بعدی را تایید نمی‌کند.

در نهایت باید این نکته را متذکر شویم که رونمایی‌های جدید از سوی سونی مطمئناََ رخ خواهد داد اما انتظار تریلر گیم‌ پلی از بازی‌های Spider-Man: Miles Morales ،Demon’S Souls Remake و Horizon II: Forbidden West را داشته باشید. به طور حتم هر سه بازی تریلر گیم‌پلی نخواهند داشت ولی حداقل یکی از آن‌ها با تریلر گیم‌ پلی باز می‌گردد. پنجشبه‌ی این هفته منتظر برگ‌های برنده‌ی سونی باشید.

Telegram
Telegram>giftcardbaz
Instagram
Instagram>giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *