معماری
خانه / اخبار بازی / یک سلاح مورد انتظار به PUBG اضافه شد

یک سلاح مورد انتظار به PUBG اضافه شد

بالاخره و پس از مدت‌ها انتظار، یک سلاح از رده‌ی Rocket Launcher به PUBG اضافه شده است که می‌تواند تنوع خوبی به گیم‌پلی بازی ببخشد. این سلاح Panzerfaust نام دارد.

PUBG

به تازگی به‌روزرسان تازه‌ای برروی سرورهای آزمایشی PUBG منتشر شده است. بهینه‌ساز ۶٫۳ که سومین به‌روزرسان فصل ششم بازی است، در مجموع یک بهینه‌ساز کوچک است که علاوه بر افزودن سلاح جدید، یک سری ایرادات فنی را هم رفع می‌کند. Panzerfaust جدیدترین سلاح PUBG نام دارد که در واقع یک Rocket Launcher است و در حال حاضر تنها در نقشه‌ی Karakin، جدیدترین نقشه‌ی بازی، یافت می‌شود.

این سلاح در واقع یک سلاح اصلی (Primary) است و با وجود کند بودن، می‌تواند شعاعی ۶ متری را تحت تاثیر برخورد خود قرار دهد. این سلاح در دسته‌ی Uncommon (کمیاب) قرار می‌گیرد، اما می‌تواند آن‌ را از طریق Air Drop به دست آورید. به همراه هر اسلحه، تنها یک گلوله‌ی موشک یافت می‌شود و احتمالا پس از استفاده از Panzerfaust، باید از شر آن خلاص شوید. Panzerfaust همچنین تا فاصله‌ی سه متی، به بازیکنی که پشت سر آن قرار دارد هم صدمه می‌زند.

بهینه‌ساز ۶٫۳ یک سری تغییرات هم در سلاح‌های بازی ایجاد می‌کند. سلاح M249 هم اکنون در دنیای بازی، هر چند خیلی کم، یافت می‌شود و دیگر مختص به Air Drop نیست. به همین سبب تعداد تیرهای آغازین این سلاح به ۷۵ و آسیب واردی به ۴۰ کاهش یافته است. همچنین این اسلحه اکنون لگد بیشتری وارد می‌کند. البته می‌توانید با استفاده از ارتقاهای مخصوص، آن را قوی‌تر کنید و خشاب آن را به ۱۵۰ گلوله افزایش دهید.

سلاح Tommy Gun هم کمی قدرتمندتر از قبل شده است و شاهد افزایش دقت، سرعت شلیک و کاهش لگد اسلحه هستیم. حتی می‌توانید دوربین‌های ساده را هم به این اسلحه متصل کنید. UMP-45 هم دچار تغییرات کوچکی شده که قدرت آن را افزایش می‌دهند. همچنین آسیب SMG به ۴۱ افزایش یافته است و سرعت شلیک آن هم بیشتر از قبل شده است.

بهینه‌ساز ۶٫۳ یک سری تغییرات کوچک هم در دنیای بازی ایجاد کرده است. از این به بعد Loot در دنیای بازی درخشش بیشتری خواهد داشت تا شناسایی آن آسان‌تر شود. همچنین Safe Zone یک صدای بلند از خود تولید می‌کند تا متوجه حرکت آن شوید.

PUBG
Telegram
PUBG
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *