معماری
خانه / کنسول بازی / سرویس PlayStation Now برای پلی استیشن ۵ تایید شد

سرویس PlayStation Now برای پلی استیشن ۵ تایید شد

سرویس PlayStation Now را می‌توان جزو آن دسته از سرویس‌های سونی دانست که در نسل هشتم، آن‌طور که باید و شاید به آن پرداخته نشد. سرویسی که عملکردی مانند ایکس‌باکس گیم‌پس (Xbox Game Pass) دارد. به این صورت که با پرداخت مبلغ مشخصی به صورت ماهیانه، می‌توانید به مجموعه‌ای از بازی‌های جدید و قدیمی سونی دسترسی پیدا کنید. برای مثال می‌توان به بازی God of War اشاره کرد. بازیباز تنها با پرداخت اشتراک ۱۰ دلاری، می‌تواند به عناوینی دسترسی پیدا کند که هرکدام ۵۹ دلار قیمت دارند. همچنین می‌توانید بازی‌های قدیمی مانند نسخه اول بازی Red Dead Redemption 1 را با استفاده از این سرویس، بر روی پلی‌استیشن ۴ تجربه کنید.
سرویس PlayStation Now

حال در آخرین شماره از مجله فامیتسو، یاشیرو اساکی (Yasuhiro Osaki)  از Sony Interactive Entertainment به صورت رسمی پشتیبانی پلی‌استیشن ۵ از سرویس PS Now را تایید کرد. سرویسی که برای مدتی عنوانی به آن اضافه نشد، اما از چندی پیش شاهد قرار گرفتن بازی‌های بزرگی در آن بودیم. به نظر می‌رسد سیاست‌های سونی درحال تغییر است و درصدد مبارزه با سرویس گیم پس مایکروسافت قرار دارد.

 

انتشار سرویس PS Now به سال ۲۰۱۴ میلادی در آمریکا و ۲۰۱۵ میلادی در انگلیسی و اروپا برمی‌گردد. این سرویس هم‌اکنون میزبان ۷۰۰ اثر متفاوت است.

چندی پیش به صورت رسمی تایید شد که کنسول پلی‌استیشن ۵ در تعطیلات ۲۰۲۰ میلادی منتشر می‌شود. باید دید این کنسول قدرتمند می‌تواند عملکردی مانند کنسول پلی‌استیشن ۴ در نسل هشتم بازی‌های ویدئویی داشته باشد.

سرویس PlayStation Now
Telegram
سرویس PlayStation Now
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *