معماری
خانه / اخبار / اخبار گوناگون / سرویس Nintendo Switch Online حالا بیش از ۱۰ میلیون کاربر دارد

سرویس Nintendo Switch Online حالا بیش از ۱۰ میلیون کاربر دارد

از زمان آغاز به کار سرویس Nintendo Switch Online تعداد کاربران آن رفته‌رفته افزایش یافته و حال به عددی بیش از ۱۰ میلیون رسیده است.

سرویس Nintendo Switch Online
سرویس Nintendo Switch Online

ماه سپتامبر سال گذشته‌ی میلادی بود که شرکت نینتندو سرویس Nintendo Switch Online را معرفی کرد و آن را به صورت یک برنامه‌ی جداگانه برای کنسول سوییچ منتشر کرد. این برنامه بعدها برای پلتفرم تلفن‌های هوشمند نیز در دسترس قرار گرفت. افرادی که از اشتراک این سرویس بهره می‌برند می‌توانند به تجربه‌ی بازی‌ها به صورت چندنفره بپردازند و در کنار آن از سرویس ابری ذخیره‌سازی ذخیره‌های بازی‌ها (Cloud Saving) استفاده کرده و به مجموعه‌ای از عناوین NES دسترسی داشته باشند.

از زمان شروع کار این سرویس، کاربران بسیاری به سمت آن رفته‌اند و شرکت نینتندو در ماه اردیبهشت، تعداد کاربران آن را حدودا ۱۰ میلیون اعلام کرده بود. اما در جلسه‌ی اخیری که میان سهام‌داران شرکت نینتندو برگزار شده است، مشخص شده که کاربران سرویس از این عدد عبور کرده و Nintendo Switch Online بیش از ۱۰ میلیون کاربر دارد.

آمار کلی فروش کنسول نینتندو سوییچ عددی نزدیک به ۳۴ میلیون نسخه ثبت شده است. با این حساب، هنوز تعداد بسیاری از دارندگان این کنسول در سرویس Nintendo Switch Online اشتراکی ندارند. شرکت نینتندو سعی خواهد کرد تا با ارائه‌ی تخفیفات و وعده‌های جذاب، تعداد کاربران این سرویس را بیش از پیش افزایش دهد. این شرکت در ماه فوریه‌ی گذشته بازی Tetris 99 را در دسترس کاربران این سرویس قرار داده بود و در حال حاضر به کاربران خود اشتراک سرویس Twitch Prime را به صورت رایگان هدیه می‌دهد.

 

سرویس Nintendo Switch Online
Telegram
سرویس Nintendo Switch Online
اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *