معماری
خانه / اخبار / اخبار گوناگون / سایت فروشگاه پلی‌ استیشن بروزرسانی شد

سایت فروشگاه پلی‌ استیشن بروزرسانی شد

بروزرسانی بزرگ فروشگاه پلی‌ استیشن امروز انجام شده است و هم اکنون می‌توانید با مراجعه به سایت این فروشگاه، تغییرات اعمال شده که کم هم نیستند را مشاهده کنید.

فروشگاه پلی‌ استیشن

فروشگاه پلی‌ استیشن

پس از اینکه هفته‌ی گذشته اعلام شد که تغییرات گسترده‌ای برروی فروشگاه پلی‌ استیشن اعمال خواهد شد، سونی امروز بالاخره سایت فروشگاه پلی‌استیشن را به‌روزرسانی کرده است و در حالی که کمتر یک ماه تا عرضه‌ پلی‌ استیشن ۵ باقی مانده است، این به‌روزرسانی ویژگی‌های جدید و هیجان‌انگیزی را به فروشگاه پلی‌ استیشن اضافه می‌کند.

یکی از بزرگ‌ترین تغییرات، این است که از امروز برای خرید بازی‌های پلی‌ استیشن ۳، پلی‌ استیشن ویتا و پی‌اس‌پی باید به کنسول خود مراجعه کنید و دیگر از سایت قادر به انجام این کار نیستید. البته تغییری در خود محتوا انجام نمی‌شود و فقط دیگر خرید از سایت مقدور نیست.

همچنین ظاهر سایت هم تغییرات گسترده‌ای کرده است. رابط کاربری بسیار جمع و جورتر است و شاهد طیف‌هایی از نارنجی و خاکستری هستیم که احتمالا برای شبیه‌ تر شدن به رابط کاربری پلی‌ استیشن ۵ است. اما این تغییر باعث حذف ویژگی محبوب Wishlist هم شده است. همچنین خرید تم‌ها، آواتارها و نرم‌فزارها هم از این سایت ممکن نیست. برای خرید این محتوا هم باید به نرم‌افزار فروشگاه پلی‌ استیشن در کنسول مراجعه کنید.

کنسول پلی‌ استیشن ۵ در تاریخ ۱۲ نوامبر (۲۲ آبان) در آمریکای شمالی و در تاریخ ۱۹ نوامبر (۲۹ آبان) در بریتانیا عرضه خواهد شد.

Telegram>giftcardbaz
Telegram>giftcardbaz
Instagram>giftcardbaz
Instagram>giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *