معماری
خانه / اخبار / اخبار گوناگون / سازندگان Just Cause برای ساخت «بزرگ‌ترین پروژه‌ی AAA خود» نیرو جذب می‌کنند

سازندگان Just Cause برای ساخت «بزرگ‌ترین پروژه‌ی AAA خود» نیرو جذب می‌کنند

استودیوی اوالانچ (Avalanche Studios) همواره به ساخت بازی‌های جهان باز بزرگ مشهور بوده است. این استودیو علاوه بر ساخت سری بازی‌های Just Cause سابقه‌ی توسعه‌ی عنوان Rage 2 را نیز در کارنامه‌ی خود دارد.

Just Cause

مدتی پیش اعلام شد که این استودیو در حال برروی چند پروژه‌ی مختلف است. طبق شواهد ارائه شده، به نظر می‌رسد یکی از این پروژه‌ها بسیار بزرگ و گسترده باشد. در همین راستا، این استودیو برای ساخت بزرگ‌ترین پروژه‌ی AAA خود به دنبال جذب نیرو است.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، استودیوی اوالانچ برای چند موقعیت شغلی اصلی به منظور کار برروی یک پروژه‌ی بزرگ، نیرو استخدام می‌کند. در برخی از قسمت‌های این آگهی شغلی، از این پروژه‌ به عنوان بزرگ‌ترین پروژه‌ی این استودیو اشاره شده است. همچنین این استودیو به دنبال ارائه‌ی بالاترین کیفیت انمیشینی در این پروژه خواهد بود. این موقعیت‌های شغلی شامل برنامه‌نویس انیمیشن گیم‌پلی، طراح ارشد جهان بازی و برخی موارد دیگر هستند.

اطلاعات بیشتری در خصوص پروژه‌ی جدید استودیوی اوالانچ منتشر نشده، اما به نظر می‌رسد این عنوان برای پلتفرم‌های نسل بعدی در دست توسعه است. در هر حال باید تا زمان ارائه‌ی جزئیات بیشتر در خصوص این پروژه منتظر بمانیم.

Telegram
Telegram>giftcardbaz
Instagram
Instagram>giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *