معماری
خانه / اخبار بازی / سازنده بازی Cyberpunk 2077 نسبت به شایعات اخیر واکنش نشان داد

سازنده بازی Cyberpunk 2077 نسبت به شایعات اخیر واکنش نشان داد

به تازگی استودیوی لهستانی سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red) در یک بیانیه‌ی رسمی نسبت به شایعاتی که اخیرا پیرامون بازی Cyberpunk 2077 منتشر شده‌اند، واکنش نشان داد.

بازی Cyberpunk 2077

واکنش سی‌ دی پراجکت رد به شایعات اخیر در مورد بازی Cyberpunk 2077

سی‌ دی پراجکت رد به صورت قاطع هرگونه خبر در مورد وضعیت آشفته‌ی کارکنان و مدیران اجرایی این شرکت در حین توسعه و اواخر آن، حذف یا کاهش محتوای بازی به علت کمبود وقت و حتی خبری که به بازگشت قدرتمند این استودیو به سبک توسعه‌دهندگان No Man’s Sky اشاره داشت را رد کرد و آن‌ها را غیر واقعی خواند.

در اوایل این هفته بود که یک منبع خبری در گزارشی، به بیان جزئیاتی غیررسمی در مورد توسعه‌ی بازی Cyberpunk 2077 پرداخت و اظهار داشت که این اطلاعات توسط کارکنان شرکت سی‌دی پراجکت رد فاش شده است. طبق این اطلاعات ادعا شده بود که شرکت سی‌دی پراجکت رد قصد دارد تا ماه ژوئن سال ۲۰۲۱ به معرفی مجدد محتویاتی که به هر دلیلی از این بازی حذف شده بودند، بپردازد و در مورد مشکلات و مسائل داخلی مربوط به توسعه‌ی Cyberpunk 2077 و کاهش نقش کاینو ریوز (Keanu Reeves) در داستان بازی نیز مصاحبه‌ای داشته باشد.

در هفته‌ی گذشته شاهد آن بودیم که این شایعه به سرعت شیوع یک آتش‌سوزی، در فضای مجازی، انجمن‌های بازی و رسانه‌های خبری اینترنتی پخش شد و بسیاری آن را واقعی شمردند. با این حال استودیوی سی‌دی پراجکت رد نسبت به این شایعه واکنش نشان داد و با یک بیانیه‌ی ساده و رسمی آن را مردود اعلام کرد:

ما معمولا در مورد شایعات منتشر شده نظری صادر نمی‌کنیم؛ اما واقعا این شایعه حقیقت ندارد.

با توجه به این بیانیه، شرکت سی‌دی پراجکت رد به صورت رسمی اعلام کرد که خبر مشکلات داخلی، حذف برخی محتویات و بازگشت قدرتمندانه این شرکت به سبک توسعه‌دهندگان بازی No Man’s Sky حقیقت ندارد. البته کاملا مشخص است که این سازنده به دنبال ارتقای کیفیت بازی Cyberpunk 2077 از طریق رفع مشکلات و ارائه‌ی محتویات جدید خواهد بود اما بسیاری از هواداران نسبت به این خبر ابراز رضایت و خوشحالی کرده بودند.

عنوان نقش‌آفرینی Cyberpunk 2077 هم‌اکنون بر روی سرویس گوگل استدیا، پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌ استیشن ۴ و ایکس‌ باکس وان در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

Telegram/giftcardbaz
Telegram/giftcardbaz
Instagram/giftcardbaz
Instagram/giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *