معماری
خانه / اخبار بازی / به زودی محتوای جدیدی از بازی Cyberpunk 2077 به نمایش در خواهد آمد

به زودی محتوای جدیدی از بازی Cyberpunk 2077 به نمایش در خواهد آمد

براساس گزارش منتشر شده توسط وب‌سایت VG247، محتوای جدید و ناشناخته‌ای از بازی Cyberpunk 2077 درTaipei Game Show که در هفته جاری برگزار می‌شود، به نمایش در خواهد آمد. با این حال به نظر می‌رسد که این محتوا تنها برای عده خاصی از افراد به نمایش گذاشته می‌شود پس بنابراین می‌توانیم تقریبا مطمئن باشیم که با تصاویر و ویدیوهای جدیدی از این بازی طرف خواهیم بود.

بازی Cyberpunk 2077
هفته گذشته بود که اعلام شد استودیو QLOC سانده نسخه ریمستر بازی Dark Souls برای اتمام پروژه ساخت بازی Cyberpunk 2077 به استودیو لهستانی CD Projekt Red کمک خواهد کرد. این استودیو لهستانی همچنین اخیرا به صورت غیر مستقیم به شایعه موجود در مورد تاخیر ایجاد شده در زمان انتشار این عنوان به دلیل ضعیف بودن کنسول‌های کنونی از لحاظ سخت افزاری و پردازش این بازی اشاره کرد و افزود:

«صد البته که ما در حال بهینه سازی این عنوان برای کنسول‌های ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ در کنار رایانه‌های شخصی هستیم، چراکه این امر، جز آخرین قدم‌ها در توسعه یک بازی محسوب می‌شود. درحالی‌که ساخت بازی به پایان رسیده است، بسیاری از چیزها هنوز بهینه سازی نشده‌اند. بنابراین پاسخ‌های ساده‌ای مانند آن‌ها انتشار بازی را به دلیل خاصی به تاخیر انداخته‌اند، ممکن است به عنوان یک شایعه خوب باشند اما حقیقت امر محسوب نمی‌شوند. من می‌توانم از جانب خودم صحبت کنم؛ همواره دلایل بسیاری برای چنین اتفاقی وجود دارد که در میان آن‌ها می‌توان به رفع کردن برخی باگ‌ها به منظور بالا بردن کیفیت بازی تا جایی که ممکن است، اشاره کرد. هیچ چیز مخفیانه‌ای وجود ندارد، فقط در حال کار کردن برای بهتر کردن بازی هستیم. ما اکنون در مرحله‌ای هستیم که ساخت این عنوان به پایان رسیده و قابل بازی است، اما هنوز برخی کارها هستند که باید انجام شوند. نایت سیتی بزرگ، پر از داستان‌های متنوع، پرمحتوا و دارای مکان‌های مختلف برای بازدید است که به دلیل پیچیدگی و مقیاس آن، ما به زمان بیشتری برای پولیش کاری و رفع کردن عیب‌های بازی نیاز داریم. ما می‌خواهیم که بازی Cyberpunk 2077 به موفق‌ترین عنوان ما در این نسل بدل شود و به تعویق انداختن زمان انتشار آن، به ما زمان ارزشمندی را برای تبدیل کردن این عنوان به یک بازی کامل و فوق العاده می‌دهد.»

بازی Cyberpunk 2077 پیش از این برای انتشار در آپریل پیش‌رو برنامه ریزی شده بود که چندی پیش تاخیر در عرضه آن اعلام شد و حال به نظر می‌رسد که تاخیر ایجاد شده تنها به جهت رفع باگ‌های بازی است و نه چیزی بیشتر. این بازی در تاریخ ۱۷ سپتامبر ۲۰۲۰ (۲۷ شهریور ۱۳۹۹) برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

بازی Cyberpunk 2077
Telegram
بازی Cyberpunk 2077
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *