معماری
خانه / اخبار بازی / مراسم ها / زمان برگزاری رویداد GDC 2020 به تعویق افتاد

زمان برگزاری رویداد GDC 2020 به تعویق افتاد

طی هفته‌های اخیر استودیو‌های بزرگ و کوچک زیادی اعلام کردند که در رویداد Game Developers Conference امسال حضور نخواهند داشت. دلیل این عدم حضور نیز شیوع ویروس کرونا بوده است. این عدم حضور باعث شد تا اخباری پیرامون عدم برگزاری رویداد GDC 2020 در تاریخ مقرر منتشر شود.

رویداد GDC 2020

خبری که دست اندرکاران رویداد تا چند روز گذشته آن را رد می‌کردند ولی حال به نظر می‌رسد ماجرا فرق کرده است. در حالی که تنها سه هفته به شروع رویداد GDC 2020 مانده است؛ برگزار کنندگان در صفحه رسمی GDC در توییتر اعلام کردند که زمان برگزار این رویداد تا تابستان به تعویق افتاده است.

در اطلاعیه‌ای که روی وب‌سایت GDC منتشر شد آورده شده است:

«بعد از مشورت‌های نزدیک با همکارانمان در صنعت ساخت بازی و جامعه جهانی آن، تصمیم سختی مبتنی بر به تعویق انداختن رویداد Game Developers Conference ماه مارچ گرفتیم.»
« ما سالی که گذشت را به آماده سازی برای نمایش به همراه تابلوهای مشاوره‌ای، سخنرانان‌، غرفه‌داران و شرکای رویداد گذراندیم و واقعا ناراحت و ناامید شدیم که نمی‌توانیم در این زمان میزبانتان باشیم.»

در ادامه این اطلاعیه گفته شده است که تیم دست اندرکاران این رویداد به دنبال برگزاری رویداد در تابستان سال آینده هستند و به طور حتم اطلاعات بیشتری درباره زمان برگزاری طی هفته‌های پیش رو با رسانه‌ها در میان خواهند گذاشت.
همانطور که می‌دانید افراد زیادی برای حضور در این رویداد اقدام به رزرو هتل و یا پرواز هوایی کردند. تیم دست اندرکاران رویداد GDC در این باره اطلاع دادند که تنها هزینه کسانی که از طریق GDC اقدام به رزرو هتل و یا هر سرویس دیگری کردند برگشت خواهد خورد و شرکت در قبال افراد دیگر هیچ مسئولیتی ندارد.

رویداد GDC 2020
Telegram
رویداد GDC 2020
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *