معماری
خانه / اخبار / رییس جدید استودیوهای جهانی سونی مشخص شد

رییس جدید استودیوهای جهانی سونی مشخص شد

رییس استودیو بازی‌سازی Guerrilla Games یعنی آقای هرمن هولست (Herman Hulst) رییس جدید استودیوهای جهانی سونی به ریاست ۱۴ استودیو انحصاری سونی در سرتاسر جهان درآمده است. اما همان‌طور که آقای هولست به این سمت برگزیده شده‌اند، شوهی یوشیدا (Shuhei Yoshida) رییس قبلی و باسابقه این بخش به قسمت استودیوهای درونی شرکت سونی که وظیفه توسعه عناوین ایندی و مستقل را دارند منصوب شده است.

رییس جدید استودیوهای جهانی سونی

یکی از بزرگ‌ترین سوابق آقای هولست را می‌توان نگاه ویژه او به پروژه‌های موفق استودیو گوریلا گیمز برشمارد. او نقش زیادی در ساخت و توسعه عناوین بزرگ و تحسین شده‌ای نظیر Killzone, Horizon: Zero Dawn و همچنین در آخرین همکاری خود قبل از ترک این استودیو با هیدئو کوجیما کارگردان بازی Death Stranding داشته است.

آقای هولست بیان داشته است: من از سال ۲۰۰۱ رابطه کاری مستقیم و نزدیکی با شرکت سونی و همچنین استودیوهای بازی‌سازی این شرکت داشته‌ام، و همیشه بیشترین میزان احترام را برای ایده‌ها و آثار بی‌نظیر این استودیوها در سرتاسر جهان دارم و بسیار خوشحال و خرسندم که این فرصت را دارم تا بتوانم این استودیوهای خلاق و پرتلاش را در یک هدف که آن هم رضایت طرفداران برند پلی‌استیشن است هدایت و رهبری کنم.

و در آن سمت نیز آقای یوشیدا حال به‌سمتی برگزیده شده است که سونی در آن احساس عقب‌ماندگی زیادی را نسبت به رقیب خود یعنی شرکت مایکروسافت احساس می‌کند، مایکروسافت در چندین سال اخیر با سرمایه‌گزاری‌های عظیم خود در بخش‌های بازی‌های مستقل توانسته است چندین قدم جلوتر از رقیب سنتی خود پیش‌ برود که به‌نظر سونی در موقع مناسبی دست به این تغییرات زده است و قصد دارد این بخش را برای نسل آینده تقویت کند.

رییس جدید استودیوهای جهانی سونی
Telegram
رییس جدید استودیوهای جهانی سونی
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *