معماری
خانه / جدول فروش هفتگی / رکورد شکنی بازی Gears 5 در هفته اول انتشار

رکورد شکنی بازی Gears 5 در هفته اول انتشار

بازی Gears 5 توانسته در اولین آخر هفته انتشار یکی از بزرگ‌ترین رکوردشکنی‌های تاریخ بازی‌های ایکس‌ باکس و استودیو‌های مرتبط با ایکس‌ باکس در نسل را انجام دهد.

بازی Gears 5
بازی Gears 5

بازی جدید از مجموعه Gears توانسته در اولین هفته از انتشار خود به ۳ میلیون بازیباز فعال برسد. این چیزی بود که امروز ایکس‌ باکس آن را اعلام کرد. پیش از این بازی Gears of War 4 که در سال ۲۰۱۶ میلادی منتشر شده بود، این رکورد را در دست داشت. اگر بخواهیم کمی به قبل‌تر برگردیم می‌توان به بازی Halo 4 که در سال ۲۰۱۲ میلادی منتشر شد؛ اشاره کرد. البته نباید فراموش کنیم که یکی از دلایل رقم بالای ۳ میلیون بازیباز فعال، عرضه همزمان بازی Gears 5 روی رایانه شخصی توسط سرویس ایکس‌باکس گیم پس (Xbox Game Pass) است.

 

صفحه توییتر رسمی ایکس باکس در توییتی این مطلب را به طرفداران اعلام کرد:

     بخاطر این حمایت شگفت‌انگیز طرفداران از آن‌ها تشکر می‌کنیم، بازی Gears 5 فصل تعطیلات را با قدرت آغاز کرد. بیش از سه میلیون بازیکن در هفته انتشار!  این رکوردی جدید برای بازی ایکس‌باکس گیم پس است.

این موضوع هفته گذشته نیز توسط تحلیلگر نیکو پارتنرز (Niko Partners)، دنیل احمد (Daniel Ahmad)، پیش بینی شده بود. وی گفته بود که بازیGears 5  روی ایکس‌باکس گیم پس به شدت موردتوجه قرار خواهد گرفت.

بازی Gears 5 هم‌اکنون روی ایکس‌باکس و رایانه شخصی دردسترس است.

بازی Gears 5
Telegram
بازی Gears 5
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *