معماری
خانه / اخبار بازی / رویداد ۱۴ روزه‌ی تابستانی بازی Fortnite از امروز آغاز می شود

رویداد ۱۴ روزه‌ی تابستانی بازی Fortnite از امروز آغاز می شود

تابستان شروع شد و Fortnite نیز آمدن این فصل را با رویداد دوهفته‌ای خود جشن می‌گیرد که از امروز برروی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ، رایانه‌های شخصی و تلفن‌های هوشمند عرضه می‌شود که موارد جدیدی را برای حالت‌های Battle Royale، Save The World و Creative به ارمغان می‌آورد.

Fortnite
Fortnite

استودیوی اپیک‌گیمز (Epic Games) در بخش Battle Royale درطول این ۱۴ روز، هرروز یک سلاح را دردسترس قرار می‌دهد که با آن بتوانید برخی آیتم‌ها و موارد حذف شده را بیابید. همچنین چالش‌های جدیدی با انواع پاداش‌ها نظیر لباس‌های جدید و دیگر موارد قابل‌خرید وجود دارد.

درنهایت، بازی‌بازان بخش Battle Royale قادرند در هرروز از این رویداد به حالت‌های محدود به ‌زمان دست یابند. البته استودیوی اپیک‌گیمز (Epic Games) هنوز صحت این موضوع را تایید نکرده است، اما طرفداران با یک مرور کلی در سایت بازی Fortnite متوجه شدند که این موارد شامل John Wick Crossover، Wick’s Bounty و چند حالت دیگر مانند حالت summer-themed Splashdown Squads خواهندبود که بازی‌بازان در این حالت سعی می‌کنند که رقیبان را توسط آیتم‌های جدیدی به‌نام Water Balloon و Storm Chasers Surfin’ Squads از میان بردارند.

علاوه براین، در حالت Save The World نیز بازی‌بازان می‌توانند در طول این رویداد تابستانی در هرروز، ماموریت‌های مختلفی را انجام دهند. اتمام این ماموریت‌ها به شما بلیت‌های تابستانی هدیه می‌دهد و اگر شما بتوانید همه‌ی ۱۴ ماموریت را قبل از اتمام رویداد کامل کنید، یک سلاح انفجاری جدید را باز خواهیدکرد. بخش Creative نیز هرروز یک جزیره به شما معرفی می‌کند.

هنوز چند هفته تا اتمام فصل نهم Fortnite باقی مانده است، اما استودیوی اپیک‌گیمز (Epic Games) اعلام کرد که فصل بعد دستخوش تغییراتی می‌شود. به‌طور خاص، حداقل سیستم موردنیاز بازی Fortnite برای رایانه‌های شخصی در فصل دهم تغییر خواهدکرد. اما شما هنوز چند هفته تا تکمیل چالش‌های فصل نه فرصت دارید. درصورت نیاز، می‌توانید نکات و راهنمایی‌های مربوط به تکمیل ماموریت‌های فصل نهم را جست‌‌وجو کنید.

 

Fortnite
Fortnite
Fortnite
اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *