معماری
خانه / پلی استیشن 5 / رویداد معرفی بازی‌ های پلی‌ استیشن ۵ به تعویق افتاد

رویداد معرفی بازی‌ های پلی‌ استیشن ۵ به تعویق افتاد

سونی دقایقی پیش اعلام کرد که رویداد معرفی بازی‌ های پلی‌ استیشن ۵ تا اطلاع ثانوی به تعویق افتاده است.

رویداد معرفی بازی‌ های پلی‌ استیشن 5

حساب کاربری توئیتر پلی‌استیشن، به تازگی اعلام کرد که به دلیل “اجازه دادن به شنیده شدن صحبت‌های مهم‌تر”، رویداد معرفی بازی‌های پلی‌ استیشن ۵ به تعویق افتاده است. منظور از صحبت‌های مهم‌تر احتمالا اعتراضات مربوط به قتل جرج فلوید (George Floyd) است. بیانیه‌ی کامل سونی به شرح زیر است:

ما تصمیم گرفتیم که رویداد چهارم ژوئن پلی‌استیشن را به تعویق بیاندازیم. متوجه‌ایم که بازی‌بازان در سرتاسر جهان برای دیدن بازی‌های پلی‌ استیشن ۵ هیجان‌زده هستند، اما فکر نمی‌کنیم که الان زمان مناسبی برای جشن گرفتن باشد و می‌خواهیم عقب بیاستیم تا صحبت‌های مهم‌تر شنیده شوند.

رویداد معرفی‌ بازی‌های پلی‌ استیشن ۵ کم‌تر از یک هفته‌ی گذشته معرفی شد که در آن سونی قول بیش از ۱ ساعت معرفی بازی برای پلی‌ استیشن ۵ داده بود. در همین حال ناتی داگ (Naughty Dog)، توسعه‌ دهنده‌ی The Last of Us Part 2، در توئیتر به اعتراضات اخیر با هشتگ #BlackLivesMatter واکنش نشان داد. الکترونیک آرتس (Electronic Arts) هم معرفی NFL 21 را به تعویق انداخت.

رویداد پنجشنبه‌ی سونی قرار بود که به صورت اختصاصی برروی عناوین نسل بعدی تمرکز کند، اما این طور که به نظر می‌رسد فعلا باید برای آن کمی بیشتر منتظر بمانیم.

رویداد معرفی بازی‌ های پلی‌ استیشن 5
Telegram
رویداد معرفی بازی‌ های پلی‌ استیشن 5
instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *