معماری
خانه / اخبار بازی / مراسم ها / رویداد دیجیتالی Summer of Gaming در ماه ژوئن برگزار خواهد شد

رویداد دیجیتالی Summer of Gaming در ماه ژوئن برگزار خواهد شد

اگرچه در طول سال‌های اخیر از اهمیت و محبوبیت مراسم E3 تا حدی کاسته شده ولی این مراسم همچنان یکی از بزرگ‌ترین نمایشگاه‌های مربوط به صنعت بازی‌های ویدئویی است که بسیاری از شرکت‌های بزرگ و بسیاری از هواداران این صنعت هر ساله در آن شرکت می‌کنند. با این حال، به دلیل شیوع ویرویس کرونا در سراسر جهان، مراسم E3 نیز همانند بسیاری دیگر از مراسم‌های امسال، به صورت کامل لغو شده است. خبر جالب این‌جا است که به نظر می‌رسد شرکت IGN در حرکتی غیرقابل منتظره تلاش دارد تا خلاء ایجاد شده به خاطر لغو اکثر مراسم‌های بزرگ امسال را تا حدی پر کند.شرکت IGN امروز اعلام کرده است که قصد دارد رویداد دیجیتالی Summer of Gaming را میزبانی کند.

رویداد دیجیتالی Summer of Gaming

این مراسم که برای برگزاری در ماه ژوئن و نزدیک به زمان برگزاری مراسم E3 برنامه‌ریزی شده است، شامل موارد مختلفی همچون رونمایی از عناوین مختلف، نمایش گیم‌پلی و برخی دیگر از رویدادهای زنده و پرطرفدار می‌شود.

علاوه بر این، در توضیح این مراسم به صورت خاص به نام کنسول‌های نسل بعد نیز اشاره شده است. از این رو، ممکن است شاهد نمایش و یا رونمایی از عناوین مربوط به کنسول‌های پلی‌ استیشن ۵ و ایکس‌ باکس سری ایکس نیز در جریان این مراسم باشیم. تا به این لحظه حضور شرکت‌های توکی (۲K)، اسکوئر انیکس (Square Enix)، سگا (Sega)، باندای نامکو (Bandai Namco)، آماوزن (Amazon)، گوگل (Google)، دیوالور دیجیتال (ِDevolver Digital) و تی‌اچ‌کیو نوردیک (THQ Nordic) در این مراسم تایید شده است.

متاسفانه تیم برگزار کننده هنوز تاریخ و ساعت دقیق برگزاری مراسم Summer of Gaming را مشخص نکرده و بیان کرده است که این اطلاعات در آینده اعلام خواهند شد. با این حال، با توجه به لغو شدن بسیاری از مراسم‌های بزرگ امسال، این رویداد دیجیتالی می‌تواند تا حدی عطش کاربران و هواداران صنعت بازی‌های ویدئویی را کاهش دهد.

رویداد دیجیتالی Summer of Gaming
Telegram
رویداد دیجیتالی Summer of Gaming
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *