معماری
خانه / پلی استیشن 5 / شایعه | رویداد بعدی پلی‌ استیشن ۵ صفحه‌های پیش‌ خرید کنسول خود را باز می‌ کند

شایعه | رویداد بعدی پلی‌ استیشن ۵ صفحه‌های پیش‌ خرید کنسول خود را باز می‌ کند

این موضوع بسیار عجیب است که ما تنها دو ماه تا عرضه‌ی پلی‌ استیشن ۵ فاصله داریم و بسیاری از جزئیات مهم کنسول به اشتراک گذاشته نشده است. بسیاری از طرفداران از این موضوع ناراحت هستند و به نظر می‌ رسد برای بازاریابی دیر شده باشد. با نزدیک شدن به تعطیلات ۲۰۲۰ بسیاری از خرده‌فروشی‌های کوچک و بزرگ در سرتاسر جهان شروع به باز کردن صفحات پیش‌خرید کرده‌اند.

پلی‌ استیشن ۵

پلی‌ استیشن ۵

در حقیقت خرده فروشی انگلیسی سیمپلی‌گیمز (SimplyGames) اخیراََ ایمیل‌هایی را به مشتریان ارسال کرده که محتویات آن به این موضوع اشاره دارد که به زودی صفحات رسمی پیش‌ خرید playstation 5 باز می‌شود. همچنین بسیاری از خرده‌فروشی‌ها اعلام کرده‌اند که انتظار فروش عادی را در شرایط کنونی جهان نداشته باشید. این بیانیه‌ بدان معنا است که کنسول نسل بعدی سونی به طور محدود پیش‌فروش خواهد شد و هر شخص در اوایل لانچ فقط می‌تواند برای یک شناسه‌ی پلی‌استیشن نتوُرک (PSN ID) کنسول تهیه کند.

اگر به فروشگاه‌های مختلف اعتماد ندارید باید بگویم که شرکت سونی خود نیز مدتی پیش صفحه‌های ثبت نام برای پیش‌خرید را در آمریکا راه اندازی کرد که البته پیامی مشابه دارد. در پیام رسمی از سوی آن‌ها آمده است که با منابع و موجودی محدود رو به رو هستیم و مشتریان تنها با پروفایل پلی‌ استیشن خود می‌توانند یک کنسول خریداری کنند.

سونی قبلاََ اعلام کرده بود که قصد ندارد بدون اعلامیه‌ی قبلی و به طور ناگهانی صفحات پیش‌خرید را راه بیاندازد و قبل از رخ دادن چنین اتفاقی منتظر اعلامیه‌ی رسمی و رویدادی مرتبط با آن باید باشیم. بسیاری از گزارش‌ها از سوی منابع داخلی به این نکته اشاره داشتند که تا اواسط سپتامبر (اواخر شهریور) یک مراسم مخصوص پلی‌ استیشن ۵ برگزار خواهد شد که در جریان آن از بازی‌های جدید، سیستم عامل، تغییرات سرویس‌ها، قیمت و تاریخ عرضه‌ رونمایی می‌شود. در گزارش‌های اولیه‌ ۴ سپتامبر سپس ۶ و ۷ سپتامبر تاریخ رویداد مشخص شده بود اما بعدها اعلام شد که سونی برای سومین بار تاریخ برگزاری را تغییر داده است. در حال حاضر مشخص نیست که در چه تاریخی اطلاعات تکمیلی و رویداد دیجیتالی بعدی در دسترس قرار گیرد اما ما انتظار داریم تا چند روز آینده شاهد واکنش سونی به این اخبار و تایید تاریخی برای برگزاری مراسم باشیم.

Telegram
Telegram>giftcardbaz
Instagram
Instagram>giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *