معماری
خانه / پلی استیشن 5 / رنگ مشکی پلی‌ استیشن ۵ تعداد اندکی از آن به فروش خواهد رسید

رنگ مشکی پلی‌ استیشن ۵ تعداد اندکی از آن به فروش خواهد رسید

یک فروشگاه واسط اقدام به فروش تعدادی محدود از رنگ مشکی پلی‌ استیشن ۵ و الهام گرفتن از طراحی پلی‌ استیشن ۲ کرده است.

رنگ مشکی پلی‌ استیشن 5

تعداد محدود رنگ مشکی پلی‌ استیشن ۵

پس از معرفی رسمی پلی‌ استیشن ۵ و تماشای سفیدی به کار رفته در طراحی این کنسول، بسیاری از طرفداران با درنظر گرفتن طراحی سیاه کنسول‌های نسل پیش پلی‌استیشن، انتظار عرضه پلی‌استیشن ۵ با رنگ سیاه را دارند که تا به این لحظه سونی هیچ خبری در این رابطه منتشر نکرده است. حال یک فروشگاه واسط اقدام به فروش تعداد محدودی پلی‌ استیشن ۵ با رنگ سیاه کرده است.

فروشگاه SUP3R5 با الهام گرفتن از کنسول پلی‌ استیشن ۲، بخش های سفید کنسول پلی‌ استیشن ۵ و کنترلر DualSense را به رنگ مشکی تغییر داده و همچنین رنگ‌ کلاسیک دکمه‌ های پلی‌ استیشن را نیز به این شخصی سازی اضافه کرده است. این کنسول‌های شخصی‌سازی شده در جمعه ۱۹ دی به‌فروش می‌رسند و در اواخر بهار جاری، ارسال خواهند شد.

اگر قصد دارید این کنسول را خریداری کنید باید خیلی سریع نسب به خرید آن اقدام نمایید زیرا تنها ۳۰۴ نسخه از این کنسول به همراه کنترلر سیاه آن به فروش می‌رسد، اما با این‌حال ۵۰۰ عدد کنترلر نیز به صورت جداگانه برای فروش قرار خواهد گرفت. قیمت این کنسول شخصی‌سازی شده برای نسخه استاندار ۷۵۰ دلار و نسخه دیجیتال ۶۵۰ دلار است که در مقایسه با کنسول اصلی ۲۵۰ دلار گران‌تر می‌باشد و کنترلر مشکی نیز با قیمت ۱۰۰ دلار به صورت جداگانه به فروش خواهد رسید.

Telegram/giftcardbaz
Telegram/giftcardbaz
Instagram/giftcardbaz
Instagram/giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *