معماری
خانه / اخبار / رندر و انیمیشنی جدید از کیت توسعه پلی‌ استیشن ۵ منتشر شد

رندر و انیمیشنی جدید از کیت توسعه پلی‌ استیشن ۵ منتشر شد

سایت LetsGoDigital بار دیگر با انتشار رندری جدید از کیت توسعه پلی‌ استیشن ۵ توانسته است تا سر و صدای زیادی را به‌پا کند. در کنار این تصاویر رندر شده این سایت تصمیم گرفته است تا با تولید انیمشینی کامل از تمامی جوانب این کنسول مخاطبان را ابعاد و قابلیت‌های این دستگاه بیشتر آشنا کند.

کیت توسعه پلی‌ استیشن 5

تا به این لحظه احتمالا اکثریت مخاطبان با کیت توسعه کنسول نسل نهمی سونی به‌خوبی آشنا هستند و تصاویر مختلف این کنسول را بارها دیده‌اند، بحث‌های مربوط به شکل V مانند قسمت رویی این کنسول توانسته است بحث‌های زیادی را بوجود آورد، و این در حالی است که بازی‌سازان مختلف چندین ماه است که درحال توسعه بازی‌های متفاوت بر اساس این کیت توسعه هستند.

سونی چند وقتی است که مخاطبان را در خاموشی مطلق از نظر اخبار مربوط به کنسول PS5 قرار داده است. اما هنوز ما اطلاعات تقریبا مهمی را از این کنسول می‌دانیم، نظیر قابلیت رهگیری پرتو و پشتیبانی از وضوح تصویر K8 و استفاده از یک حافظه SSD فوق سریع که قرار است راندمان این کنسول را متحول سازد، همچنین در ادامه این خبر به رسانه‌ها فاش شد که کنسول پلی‌استیشن ۵ قادر است تمامی عناوین کنسول‌های مختلف پلی‌استیشن را اجرا کند، البته این خبر هنوز به‌صورت کامل تایید نشده است.

باتوجه به ورود به عرصه کاملا دیجیتال شاهد این موضوع هستیم که سونی هنوز قصد ندارد خود را کاملا در این قضیه غرق کند و برای بار دیگر شاهد حضور یک درایو بلوری در این کنسول هستیم. بر اساس گزارشات قرار است که کنسول پلی‌استیشن ۵ در همایشی در شهر سانفرانسیکو در ماه فوریه سال ۲۰۲۰ به‌صورت کامل رونمایی شود. همچنین پیش‌بینی شده است در همین مراسم بازی Ghost of Tsushima برای عرضه روی کنسول پلی‌استیشن ۵ تایید خواهد شد. یکی دیگر از اطلاعات مهمی که ما از کنسول پلی‌استیشن ۵ می‌دانیم نرخ فرکانس پردازنده این کنسول است که قرار است رقمی درحدود ۳٬۲ گیگاهرتز باشد.

کیت توسعه پلی‌ استیشن 5
Instagram
کیت توسعه پلی‌ استیشن 5
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *