معماری
خانه / اخبار بازی / راک‌ استار به بازی GTA 6 اشاره ای داشته است

راک‌ استار به بازی GTA 6 اشاره ای داشته است

به نظر می‌رسد راک‌ استار در به‌روزرسانی Cayo Perico بازی GTA Online اشاراتی به بازی GTA 6 کرده است.

بازی GTA 6

اشاره راک استار به بازی GTA 6

در حال حاضر، راک‌استار (Rockstar Games) چیزی از بازی GTA 6 با هواداران به اشتراک نگذاشته است. حتی شروع توسعه‌ی این بازی هم تایید یا تکذیب نشده. اما با توجه به شایعات و اخبار غیررسمی بسیاری، این بازی برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس/اس در حال توسعه قرار دارد. برخی از شایعات، می‌گویند که بازی بعدی سری Grand Theft Auto، در شهر Vice City جریان خواهد داشت. Vice City از روی شهر میامی (Miami) ساخته شده و اکثر بازی‌بازان خاطرات بسیاری با آن دارند. اخباری هم درباره‌ی زمان جریان بازی منتشر شده‌اند. بر اساس این اخبار، بازی GTA 6 در قرن ۲۰ میلادی جریان خواهد داشت.

فعلا هیچ کدام از شایعات منتشر شده، از سوی راک‌استار رد یا تایید نشده‌اند. اما به نظر می‌رسد این شرکت ایستر اگ‌هایی (Easter egg) در به‌روزرسانی Cayo Perico بازی GTA Online گنجانده باشد که به GTA 6 اشاره می‌کنند.

اولین ایستر اگ یک ژاکت رایگان است که به تمام بازی‌بازانی که در چالش سرقت پول (۱۰۰Billion Heist Challenge) ماه نوامبر شرکت کرده باشند تعلق می‌گیرد. این لباس Panther Varsity Jacket نام دارد. در نگاه اول، چیز خاصی در این ژاکت به چشم نمی‌خورد؛ اما با دقت در پشت آن متوجه نوشته‌هایی خواهید شد.

پشت ژاکت مذکور، عکس یک پلنگ به همراه این نوشته دیده می‌شود: “Hostes Ad Pulverem Ferire”. حالا چرا این نوشته مهم است؟ برای این که این همان نوشته‌ای است که سردر یک ساختمان دولتی در در بازی GTA Vice City حک شده بود. در ادامه تصویری از این نوشته در بازی GTA Vice City را مشاهده می‌کنید:

بازی GTA 6

شاید این ایستر اگ کمی نامربوط و حتی بی‌اهمیت به نظر برسد. این نوشته در بازی GTA San Andreas هم وجود دارد. اما این تنها اشاره به بازی سال ۲۰۰۲ راک‌استار نیست.

به‌روزرسانی جدید، شخصیتی فرعی به نام گوستاوو (Gustavo) را به بازی اضافه کرده است. گوستاوو یک پیراهن سفید و نارنجی هاوایی می‌پوشد. حالا نکته‌ی این لباس چیست؟ این پیراهن تقریبا همان لباسی است که گونزالز (Gonzalez) در بازی‌های Vice City و Vice City Stories می‌پوشید. ممکن است این کار اتفاقی باشد؟ بله. ممکن است یک ایستر اگ باشد؟ بله. اما در هر صورت، این اتفاقات اخیر باعث ایجاد شایعات بسیاری شده‌اند. در ادامه تصویر هردو شخصیت اشاره شده در پیراهن مشابه را مشاهده می‌کنید:

بازی GTA 6

نکته‌ی مهم اینجاست که راک‌استار عادت به اشاره کردن به بازی‌های آینده در بازی‌های فعلی‌اش دارد. با توجه به این، می‌توان نتیجه گرفت که این ایستر اگ‌ها یا صرفا اشاراتی به گذشته هستند و یا به بازی GTA 6 اشاره می‌کنند. البته این اولین باری نیست که راک‌استار به GTA 6 اشاره کرده است. تنها کافی است به این لینک و یا این لینک برای مشاهده‌ی تمام اخبار و شایعات مربوط به بازی GTA 6 مراجعه کنید. اما این نخستین باری است که چیزی از شهر Vice City به گوش می‌رسد.

فعلا هیچ چیزی از سوی راک‌ استار درباره‌ی بازی Grand Theft Auto VI رد یا تایید نشده است. بنابراین فعلا باید مدتی منتظر بمانیم تا اخبار رسمی از این بازی منتشر شود.

Telegram/giftcardbaz
Telegram/giftcardbaz
Instagram/giftcardbaz
Instagram/giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *