معماری
خانه / نقد و بررسی تخصصی / راهنمای بازی Apex Legends | همه چیز درباره Heirlooms

راهنمای بازی Apex Legends | همه چیز درباره Heirlooms

احتمالا تا کنون هنگام باز کردن crateها در بازی، هیچ گاه به Heirlooms برخورد نکرده‌اید. البته این موضوع خیلی هم عجیب نیست چرا که یافتن Heirlooms در بازی Apex Legends مانند یافتن سوزنی در انبار کاه است. خوشبختانه، Heirlooms فقط نقش تزئینی در بازی دارند و تنها باعث زیبایی کاراکتر می‌شوند. یافتن Heirloomsها به شدت سخت است مخصوصا اگر که برای بار اول سعی در بدست آوردنشان داشته باشید. در ادامه به توضیح هرآنچه از Heirloomsها می‌دانیم می‌پردازیم.(راهنمای بازی Apex Legends)

راهنمای بازی Apex Legends
Apex Legends Wraith Heirloom

چگونه Heirloomsها را بدست بیاوریم و این‌ها چقدر کمیاب هستند؟

اول از هرچیز باید بدانید که این آیتم‌ها، قابل craft نیستند و تنها راه بدست آوردن آن‌ها، پیدا کردنشان در crateها هست. علاوه بر این‌ها، شما حتی نمی‌توانید در بازی تا قبل از پیدا کردن اولین Heirloom، آن‌ها را مشاهده کنید. همانطور که گفتیم، درحال حاضر تنها راهی که برای بدست آوردن Heirlooms وجود دارد، باز کردن Apex crates است. Heirlooms، کمیاب ترین آیتم بازی هستند اما وقتی درنهایت آن‌ها را بدست می‌آورید، به صورت یک ست برای یک کاراکتر خواهند بود و نباید هربخشی از آن‌ها را جداگانه پیدا کنید و حتی از آن بهتر، آن‌ها به عنوان یک crate باز شده حساب نمی‌شوند و شما کماکان یک crate دیگر برای باز کردن دارید.

همانطور که بالاتر به آن اشاره کردیم، Heirlooms کمیاب ترین آیتم‌های بازی هستند به عبارتی دیگر درصدی که احتمال دارد تا شما هنگام باز کردن crate به یکی از این آیتم‌ها برخورد کنید خلی کم است. اما دقیقا چقدر کم؟ طبق گفته‌های سازندگان در Apex Legends FAQ، شانس بدست آوردن Heirlooms هنگام باز کردن یک crate، زیر یک درصد است.

با این وجود، یافتن Heirlooms کاری غیرممکن نیست. همانطور که وجود یک آیتم Legendary در هر ۳۰ crate که بازی می‌کنید تضمین شده است، باز کردن Heirlooms نیز طی ۵۰۰ crate تضمین شده خواهد بود. به این معنا که شما ممکن است این آیتم را در اولین و یا پانصدمین crate باز شده بدست بیاورید. با این حال تا زمانی که شما ۵۰۰ crate را باز کنید، قطعا یک Heirloom بدست خواهید آورد.

نکته‌ی قابل توجه این است که اگر شما تمامی Heirloomsها را باز کرده باشید، دیگر امکان بدست آوردن برای Heirlooms شما وجود نخواهد داشت چرا که گرفتن آیتم‌های تکراری در بازی Apex Legends غیر ممکن است.

حال بیایید کمی حساب کتاب کنیم. هر crate در بازی ۱۰۰ Apex coins قیمت دارد. شما می‌توانید ۱۰۰۰ Apex coins را با قیمت ۸ یورو خریداری کنید. به عبارتی دیگر هر crate قیمتی معادل ۸۰p دارد. این عدد را در ۵۰۰ crate ضرب می‌کنیم و به عدد ۴۰۰ یورو می‌رسیم. به این معنی که با هربار ۴۰۰ یورو خرج کردن در بازی، پیدا کردن یک heirloom برایتان ضمانت شده خواهد بود!!!
Heirlooms دقیقا چه چیزی هستند؟
درحال حاضر تنها یک ست heirloom در بازی وجود دارد و متعلق به کاراکتر Wraith آست. وقتی یک crate را باز می‌کنید، به واسطه نور قرمزی که می‌دهد و آتش گرفتن هنگام باز شدن می‌توانید دریابید که یک heirloom را باز کرده‌اید. با باز کردن این، شما یک intro quip، banner pose و یک اسکین نایاب برای چاقوی Wraith به دست خواهید آورد. اطلاعات موجود در FAQ بازی نشان می‌دهد که به زودی Heirloomهای بیشتری به بازی اضافه خواهند شد. بنابراین درنهایت می‌توان نتیجه گرفت احتمالا هر کاراکتر، یک Heirloom خاص خود را خواهد داشت.

نظر شما درباره Heirlooms چیست؟ آیا حاضرید برای بدست آوردن یکی، ۴۰۰ یورو خرج کنید!!؟

راهنمای بازی Apex Legends
Telegram
راهنمای بازی Apex Legends
اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *