معماری
خانه / اخبار بازی / دو ویدئوی جدید از گیم‌ پلی بازی The Last of Us 2 فاش شد

دو ویدئوی جدید از گیم‌ پلی بازی The Last of Us 2 فاش شد

بازی The Last of Us 2 از عناوین به شدت مورد انتظار و محبوب است که اخیرا برای بار دوم با تاخیر مواجه شده اما اینبار مشخص نیست که این بازی دقیقا در چه تاریخی عرضه خواهد شد. در همین حین به تازگی دو تریلر جدید از گیم‌پلی این عنوان نیز فاش شده است.

بازی The Last of Us 2

یکی از کاربران با نام COVID-19 روز گذشته ویدئو‌هایی از بازی The Last of Us 2 منتشر کرد که البته به گفته‌ی وی این ویدئو‌ها مربوط به دموهای قدیمی بازی و احتمالا مربوط به نسخه‌ای هستند که اواخر سال گذشته به نمایش گذاشته شدند.

در ویدئوی اول الی را در حال نواختن گیتار مشاهده میکنیم و البته جالب تر‌ اینکه می‌توانید با حرکت شانه‌ی الی نُت‌های متفاوتی را با گیتار وی اجرا کرده و موسیقی را تغییر دهید. به نظر می‌رسد سازندگان ویژگی بسیار هوشمندانه و زیرکانه‌ای برای صفحه‌ی لمسی کنترلر Dual Shock 4 در نظر گرفتند.


در ویدئوی دوم هم الی را در حال سوار کاری همراه با دوست خود یعنی Dina مشاهده می‌کنیم. البته در این قسمت شاهد مشکلاتی در صدای بازی هستیم. با توجه به اینکه این ویدئو مربوط به نسخه‌ی آزمایشی بازی است بنابراین وجود چنین مشکلاتی کاملا طبیعی به نظر می‌رسد و احتمالا باگ‌های بازی تا زمان انتشار آن که در حال حاضر نامشخص است برطرف خواهند شد.

بازی The Last of Us 2
Telegram
بازی The Last of Us 2
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *